Belgelendirme Süreçleri


TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. olarak denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetlerimizi komple yeri sermaye ile kurulduğumuz günden bu yana kalite çizgimizden ödün vermeden hayata geçirmeye devam ediyoruz. Belgelendirme hizmetlerimiz arasında yer alan ISO 9001, ISO 22000 ve ISO 14001 gibi daha birçok sektörel bazda sistem belgelendirme süreçlerimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Sistem Belgelendirmeleri

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı işletmelerin yönetim sistemlerini kendi tercihleri doğrultusunda belirli bir sistematik içerisine sokabilmelerini ve en önemlisi kayıt altına alabilmelerini amaçlar. Kalite Yönetim Sisteminin, standardın belirlediği tanımlamalar çerçevesinde işletmenin koşullarına özgün bir şekilde adapte edilmesi ve adaptasyon sonrası belgelendirme işleminin yapılmasını sağlıyoruz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Standardı gıda sektöründe yer alan işletmelerin tüm işlem adımlarında hijyen koşullarını sağlamasını amaçlar. Gıda sektöründe yer alan işletmeler ürünlerinin güvenilir koşullarda, hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretildiğini ve insan sağlığına herhangi bir zararının olmadığını ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile standartlaştırmayı hedeflemektedir. Bu süreçte işletmelerle birebir eğitim, denetim, gözetim aşamalarında yer alarak belgelendirme işlemlerini tamamlıyor işletmeleri yönetim sisteminin içine dahil ederek devam etmelerini sağlıyoruz.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi herhangi bir sektörde ürünün ilk aşamadan kullanıcıya iletildiği aşamaya kadar tüm çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak üretimini gerçekleştirdiğini gösteren belgelendirme sistemidir. Söz konusu standart ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile birçok ortak maddeyi içinde barındırdığından işletmelere ISO 14001 ile ISO 9001’i birlikte adapte etmek oldukça kolay hale gelmiştir.

Belgelendirme Başvurusu

İhtiyaç duyduğunuz eğitim, denetim, gözetim ve belgelendirme süreçleriniz için www.turcert.com internet adresimizi inceleyebilir sitemizde yer alan başvuru formu ile başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Yine aynı sitemiz üzerinden bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz bize ulaşabileceğiniz telefon ve mail adresimizin bulunduğu bölümden telefon yada e-mail yoluyla bizlerle iletişime geçebilir ve kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz standartlaştırma ve belgelendirme süreçlerinizi organize etmeye başlayabiliriz.

Etiketler

newstanitim