2020 YILINDA OĞLAK BURCU

2020 yılında oğlak burçlarını aslında güzel bir yıl beklemektedir. Ancak sağlık konusunda dikkat etmeleri gereken önemli adımlar olacaktır. Özellikle kilo almamaya özen göstermek oğlak burçları için bu yıl oldukça iyi olacaktır. Çünkü kilo alımı ile birlikte sağlık ile ilgili olarak sıkıntılar çıkmaya başlayacaktır. Kilo alındığı zaman hastalıklar da artmaya başlayacaktır. 2020 yılı için oğlak burcunu bekleyen tehlike çanları ve aynı zamanda 2020 yılında meydana gelen oğlak burcu değişimleri ile yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Oğlak burcu yapısı itibari ile her şeyi büyütebilir. Oldukça büyük bir mesele haline getirebilir. Bu nedenle 2020 yılının başında Jüpiter oğlak burcunun evindeyken bunu değiştirmenin ve kişiliğinize etki etmesine izin vermeden daha duyarlı olabilmenin yollarını aramakta fayda olacaktır. Başkalarının dedikodusunu oğlak burcuna yapanları ve başkalarının yaptığı dedikoduyu da yetiştirenleri hayatınızdan çıkarmakla işe başlayabilirsiniz. Size laf taşıyan kişileri hayatınızdan çıkarmak hayatınızda büyük bir önemli aşamayı halletmenize neden olacaktır. Negatif insanları hayatınızda barındırmayın. Dedikodu insanlardan fitne yapan insanlardan uzaklaşmak oğlak burcunun hem kadınına hem de erkeğine oldukça iyi gelecektir. Ayrıca bu durum yükselen burcu oğlak olan kişiler için de geçerlidir. Eğer bu insanları hayatınızdan barındırmazsanız hiçbir konuda zorluk ve sıkıntı yaşamazsınız.

Sorun yaşamamak için öncelikle sorun yaşatan kişileri sorun yaratan olay ve konuları ortadan kaldırmakta fayda vardır. 2020 oğlak burcu için güzellikler ve sevinçli haberler getirecektir. Ancak bunun için bir müddet beklemek ve bazı durumları akışına bırakmak iyi olacaktır. Çünkü oğlak burcunun özellikle iş hayatında üstüne gittiği ve irdelediği durumlar ile birlikte problemler daha karmaşık hale gelebilir.

2020 Yılında Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını tavsiye olarak birçok farklı konu ile gündemde olabilir. Bunun başında oğlak burcu kadınlarına ilk olarak size negatif elektrik veren, dedikodu yapan ve arkanızdan konuşan insanları hayatınızdan çıkarın diyebiliriz. İkinci olarak çok yemek yememelerini ve kilo alımlarına dikkat etmeleri gerektiği tavsiyesini verebiliriz.

Mayıs ayından itibaren oğlak burcunda Jüpiter geri harekete geçecektir. Bu durum da oğlak burcu kadını ve oğlak burcu erkeğinin kendini şansız hissetmesine neden olacaktır. Jüpiter’in gerileme yaşadığı dönemde kişilerin şanslarını kendileri yaratmaları gerekir. Jüpiter’ in gerileme süreci geçici bir süreçtir. Bu nedenle kişilerin hayatına yansıyacak olan olumsuz etkilerine de çok takılmamak gereklidir. Duygusal benlik ve bilinçaltına sürekli olarak hatırlatmalar yaparak, 2020 oğlak burcu için güzel geçmesini istemek gerekir. Evrene olumlu mesaj gönderen evrenden olumlu mesaj alır. Bunu unutmamak gerekir. Ancak olumuz giden durumları da oğlak burçlarının ekstra zorlamalar ile irdelememesi gerekmekte bir müddet akışına bırakması gerekmektedir.

2020 Yılı Kova Burcu için Nasıl Geçecek?

Kova burcu kadını olarak aşk hayatınıza çok fazla önem vermiyorsunuz. 2020 yılında aşk hayatınızda güçlü duygulara yer vereceksiniz. Hayatınızda bu zamana kadar yaşamadığınız aşkı yaşayacaksınız. Bu aşkla birlikte tatmadığınız duyguları yaşayacaksınız. Kova burcu olarak bünyenizde bulunan olumsuz özelliklerinizi sıyrılacaksınız. Aşk hayatınız için dış görüşünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Fazla aşırıya kaçmadan cool bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Hoşlandığınız birisi varsa 2020 yılında açılabilirsiniz. Açılmak için 2020’ nin mayıs ayını tercih edebilirsiniz. Eğer sevgilisi olan bir kova burcusu iseniz 2020 yılında evliliğe bir adım daha yaklaşacaksınız. İlişkinizde yaşadığınız kaygılarınıza 2020 yılında son veriyorsunuz. Korkulardan, telaşlardan ve kaygıdan çok uzak bir şekilde aşk yaşıyorsunuz.

2019 yılında yaşadığınız iş hayatınızdaki yaşadığınız sıkıntılardan bu sene kurtuluyorsunuz. Sıkıntılarınızdan kurtulduktan sonra işinize daha odaklı çalışabiliyorsunuz. İş hayatınızda yükselme bekliyorsanız bu sene içerisinde gerçekleşemeyecek. Daha iyi yerlere kısa sürede gelmek için kendinize bu yıl hedef belirlemelisiniz. Hedefiniz doğrultusunda bu sene azimli ve hırslı bir şekilde çalışmalısınız. Çünkü 2020 yılında iş hayatınızda çok da şanlı gözükmüyorsunuz. Herhangi bir iş değişikliği ve iş yerindeki pozisyon değişikliği 2020 senesinde gözükmeyecek. Kova burcu olarak parasal anlamda dengeli bir yıl sizi bekliyor olacak. Dengeli bir tutum sizi beklese de gelecek yıllar için az da olsa birikim yapabilirsiniz. Çünkü 2020 yılından sonraki 3 yıl boyunca para konusunda dara düşebilirsiniz.

https://www.superhaber.tv/astroloji/kova-burcu

Sitemiz ile birlikte her burca aynı şeyi yazarak burç analizi yapma dönemi bitmiştir. Gerçek astrologlar eşliğinde gözlemlenen evren bilgisi ile astrolojinin bir bilim dalı olduğu kabul edilmiş ve artık güncel, doğru ve kaliteli burç analizleri sitemiz aracılığı ile yapılmaya başlanmıştır. Hem sizin hem de sevdiklerinizin yıldız uyumlarını dikkate alarak hayatınızı şekillendirme dönemi de sizin için başlamıştır. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Etiketler

newstanitim