Abdullah Avcı’dan Edin Visca Açıklaması

Tecrübeli teknik adam başarı ile ilerledikleri yolda oyuncuları hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle de son zamanlarda yıldızı parlayan Edin Visca gündem oldu. Avcı, “Diğer bir takımın hocası ya da yöneticisi olsam, Edin’e (Visca) teklif yapmaya çekinirim. İnsan teklif yaparken de biraz düşünür. 6 ay öncesinde yerli ve yabancı kulüplerden teklifler almıştık, bunu daha önceden de söyledim, öncelikle ben ya da bir başkası önemli değil önce kulübün menfaati, sonra oyuncunun menfaati, bunu masaya yatırıp konuşuruz. Önceden Edin’le ilgili bunlar da oldu ama şu an itibarıyla öyle bir şey yok.” İfadelerini kullanarak gündem oluşturdu.

Şampiyonluk Yolunda Önde Bir Takım Var

Son iki sezondur şampiyonluk yarışında bulunan ve çok az farklarla kaybeden Medipol Başakşehir, bu sefer aynı hataları tekrarlamak istemiyor. Özellikle de son haftalara yaklaşılırken, yapılacak olanlar çok önemli oluyor. Şampiyonluk için önemli transferlerde yapıldı. Bu durum galibiyetin elde edilmesi adına son derece önemli bir konu olacak. Beklentilerinizi karşılayacak olan heyecana uzak kalmamalısınız. ile çekişme he https://restbet332.com/ r an yanınızda. Futbol heyecanını kesintisiz biçimde takip edebileceksiniz. Futbola dair her şeyi yanınızda bulacaksınız. Şampiyonluk yolundaki çekişme sizi de etkileyecek.

Adebayor Hakkında Önemli Açıklamalar

 Tecrübeli isimden golcü oyuncu hakkında açıklama geldi. Avcı, “Adebayor için transfer teklifi geldi mi?” sorusu üzerine ise “Hiç öyle bir şey olmadı. Adebayor’la ilgili resmi bir teklif almadık. Alsak da bunu açık ve net bir şekilde söyleriz. Adebayor’la iletişimimiz son derece iyi gidiyor. 1,5 sene önce geldiği gün bana şunu söylemişti, ’Ben buradan ayrıldığım gün bana teşekkür edeceksin.’ O da bizim için dünyanın tanıdığı çok önemli değerlerden biri. İkinci yarıdan itibaren önemli katkı sağlayacaktır.”  Sözlerini sarf etti. https://twitter.com/restbetsocial ile gelişmeleri çok daha yakından takip edebilirsiniz. Bu heyecan herkesi mutlu ediyor.

Etiketler

newstanitim