Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Adana’da Kardeşlere Yol Vermeme Tartışması Kanlı Bitti

Adana’da Kardeşlere Yol Vermeme Tartışması Kanlı Bitti

haber haber -
46 0

Adana’da Araba Yol Verme Tartışması

Adana merkez Seyhan ilçesine bağlı Yeşilevler Caddesi’nde yaşanan olayda, iddiaya göre Osman Kozan, kardeşi Ömer, kız kardeşi Esma Ersöz ve yeğeni Aysure Kozan hasta ziyaretine gitti.

Kavga Sonucunda Yaralanan Kardeşler

Evlerine dönerken 63 FG 690 plakalı otomobili kullanan Osman Kozan, 01 M 0245 plakalı dolmuş şoförüyle yol verme konusunda tartıştı. Tartışmanın ardından dolmuş şoförü, Kozan’ın aracına arkadan çarptı ve kavgaya dönüştü.

Kavga esnasında dolmuş şoförü ve arkadaşları, Osman ve Ömer Kozan’a saldırdı. Kavga sırasında şoför, kardeşlerin kafasında şişe kırdı. Osman Kozan bayılırken Ömer Kozan’ın burnu kırıldı.

Kararlılıkla Şikayetçi Olacaklar

Olay yerinden kaçan dolmuş şoförü ve arkadaşlarına karşı ağabey ve kardeş, sağlık ekipleri tarafından Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Osman Kozan’ın kafasına ve kulağına dikiş atıldı. Ağabey-kardeş, yaşadıkları olayı şikayet edeceklerini belirtti.

Hastanede basın mensuplarına konuşan Osman Kozan, “Bize küfrettiler. Üzerimize yürüyünce kavga çıktı. Kafama şişeyle vurdular, bayıldım. Şikayetçi olacağız,” dedi. Ömer Kozan ise, “Arabadan bana küfrederek indiler ve saldırdılar. Ailemize saldırdılar. Burnumda kırık var. Gerekli mercilere başvurumuzu yaptık. Kendilerinden davacı ve şikayetçiyiz,” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar