Avrasya Catering’de 4 Kap Yemek Sadece 25 TL!

90’lı yıllarından başından bu yana hizmet veren Avrasya Catering, yaşanan enflasyona rağmen 4 kap yemeği 25 TL’den vermeye devam ediyor.

İSO 22000, İSO GOOL, OHSAS 18001, İSO 14001 ve TSE belgelerine sahip olan Avrasya Catering uzun yıllardan bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Yemek günümüzün en büyük masraf kalemlerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. Avrasya Catering de bunu göz önünde bulundurarak 4 çeşit sıcak yemek hizmetini 25 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

Avrasya standartlarının yanı sıra müşterilerine sunduğu hizmetin tamamında beşeri ilişkileri de üst düzeyde tutuyor. Avrasya mükemmeli yapmaya hazır iş ortağı olarak öne çıkan bir marka.Avrasya’da şirket kültürü sıradan Bir Yemek Şirketinin oldukça üzerinde olduğunu da söylemek mümkün.

90’lı yılların başlarında İstanbul Bahçelievler’de kurulan tesisiyle sektördeki yerini alan, Lider Catering Firması Avrasya hijyen ve kalite ile ilgili tüm yatırımlarını eksiksiz olarak tamamlayıp sektördeki hijyen ve kalite açığını, kapatmak adına adımlar atmaya devam ediyor.

Şimdi www.avrasyakurumsal.com.tr/ adresine tıklayarak daha fazla bilgi alın.

Etiketler