Awt (Akustik Dalga Tedavisi)

Awt (Akustik Dalga Tedavisi)

Akustik dalga tedavisi yani awt, kas geliştirme, yağ parçalama ve vücut şekillendirme için yapılan bir işlemdir.

Awt (Akustik Dalga Tedavisi) Nedir?

Bu uygulama da cilde temas ederek işlem yapılır. Ses dalgalarından gelen darbeler sonucu, cilt katmanları ile bağ dokuları etkileşim haline geçer. Yağ hücrelerine basınç uygulandığı için, kan dolaşımı da hızlanır. Kan dolaşımı harekete geçtiği için, kaslar çalışır ve hormonlar salgılanmaya başlar. Bu da metabolizmanın çalışmasına imkân sağlar. Böylelikle awt sayesinde kilo vermek çok daha kolay olur.

Awt Uygulaması Nasıl Etki Eder?

Awt uygulaması son derece etkili bir yöntemdir. Buradaki amaç titreşimle darbe uygulamaktır. Kesinlikle bir hücre hasarına sebep olmaz. Atışlar daha derine ulaşsın diye arka arkaya işlem ve yapılabilir. Doku katmanlarına ulaşılabilir. Bu tedavi yaratmış olduğu şok sayesinde yağ dokularını daha kısa süre de parçalar. Dirençli olanlar üzerinde de son derece etkilidir.

Awt (Akustik Dalga Tedavisi) Nasıl Uygulanır?

Vücudun kendi doğal mekanizmasını kullanan bir sisteme sahip olan akustik dalga tedavisi dokuları sıkıştırır. Bölgesel olarak zayıflama sağlar. Kadınlar tarafından genel olarak selülit tedavisi için kullanılır. Bölgeye ilk olarak soğuk jel sürüldükten sonra, özel başlıklar kullanılır. Tıpkı masaj yapılıyormuş gibi işlem yapılır.

Awt Uygulaması Özellikle Hangi Bölgelere Yapılır?

Awt uygulaması genel olarak dirençli ve yağlı bölgeler için yapılır. Yağlanmalar en çok, bacak, basen, kol ve karın bölgesinde olur. Bu bölgeler de hızlı bir zaman içinde incelme olmasını sağlar.

Awt Kaç Seans Uygulanır ve Uygulama Sıklığı Nedir?

Bu tedavi yaklaşık olarak 3-4 günde bir yapılır. Her seans yarım saat ile bir saat içinde değişiklik gösterir. Akustik dalga tedavisi6-8 seans sonra etkisini gösterir.

Awt Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlar?

Awt tedavisi 1-2 ay içinde başarılı bir sonuç verecektir.

Awt (Akustik Dalga Tedavisi) Faydaları Nelerdir?

Son dönemlerde çok fazla tercih edilen awt tedavisi selülitlerin azalmasını sağlar. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırır ve metabolizma daha iyi çalışır. Cildin elaskiyeti artar.

Awt (Akustik Dalga Tedavisi) Fiyatları 2022

Akustik dalga tedavisi fiyatları da birçok kişi tarafından merak edilir. Öncelikle hangi bölge için tercih ettiğiniz, kaç seans hizmet aldığınız ve nerede yaptırdığınız gibi detaylar oldukça önemlidir. Akustik dalga tedavisi yaptırmadan önce, mutlaka küçük çaplı da olsa araştırma yapıp, öyle hizmet almak gerekir.

Etiketler