Bentall Ameliyatı Nedir?

Kalp ve damar cerrahisi alanında yapılan ameliyatlardan biri de Bentall ameliyatıdır. Aort kökünün genişlemesi sonucunda, aort kapakla birlikte genişleyen aort kökünün değiştirilmesi amacıyla yapılan cerrahi girişime Bentall Ameliyatı adı verilir. Kalp sağlığı konusunda titiz çalışmaları ile dikkati çeken Pax Clinic, sunduğu diğer hizmetleri yanında, Bentall Ameliyatı hizmetini de sunmaktadır. Kliniğe paxclinic.com adresinden ulaşarak, hem klinik hem de hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Alanının önde gelen kalp damar cerrahlarından Prof. Dr. Melih Us tarafından kurulan Pax Clinic’te kalp sağlığı konusunda ihtiyacınız olan her türlü hizmete ulaşmanız mümkün. Kalp sağlığı, atardamar sağlığı, toplardamar sağlığı ve varis konularında uzmanlığı bulunan klinikte bypass ameliyatı da yapılıyor. Gerek sunduğu çok özel koşullar ve imkanlar, gerekse de bilgi birikimi ile Pax Clinic kalp rahatsızlığı yaşayanlarca çok tercih edilen bir klinik olmaya devam ediyor.

Son Teknoloji İmkan ve Cihazlar

Pax Clinic’te koroner kalp sağlığı, aort kapak hastalığı, mitral kapak hastalığı, anevrizma, ritim sistemi bozukluklarında cerrahi girişimlerde dahil olmak üzere tüm tedavi yaklaşımları uzmanlık ile uygulanıyor. Klinikte, kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisine yönelik bütün işlemler özenle yürütülüyor. Aynı zamanda bu alanda yaşanan tüm gelişim ve ilerlemeleri yakından takip eden Pax Clinic teşhis, tedavi ve cerrahi girişimlerinde son teknolojiyi kullanıyor. Klinik bypass cerrahisi alanındaki başarıları ile adından çok söz ettiriyor.

Etiketler

newstanitim