Bilgisayar Hastanesi

İnternet ile bağlantı sağlayan araçlar bilgisayar, tablet, akıllı cihazlar olup bu cihazlar satın alındığında maliyet olarak yüksektir. Normal kullanıldığı takdirde uzun süre kullanılan bu cihazlar belli bir süre sonra çeşitli sorunlar yaratır. Bu sorunlar ses, donanım, bilgi kurtarma, virüs kapma, işletim sistemi gibi sorunlar olabilmekte ve bu işten anlayan teknik elemanlarca onarılması gerekmektedir.

İstanbul’da Sultangazi’den Hizmet

Bilgisayar ve akıllı cihazlarınızın sorunlarını çözmek için İstanbul ili Sultangazi İlçesinde bulunan ve Sultangazi bilgisayar ismi ile hizmet veren firma bu alanda deneyimli ve teknik alt yapıya sahiptir. Kısa sürede tüm teknik onarım yapıldıktan sonra ürününüzü güvenle alabilir ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Firma ayrıca iletişim bilgileri açısından da internet sitesi ile de hizmet vermektedir.

Firmadan Sunulan Hizmetler

  • Bilgisayar anakart, ekran, format, virüsten temizleme, program yükleme gibi işlemler
  • Yazıcı, fax, fotokopi ve teksir makinaları toner dolum işlemleri
  • Yedek parça satış işlemleri (mause, yazıcı, bağlantı kabloları, flash bellek, cd, dvd, powerbank, mikrofon, kulaklık vs.)
  • 2. el bilgisayar alım ve satımları
  • Tamir iş ve işlemleri

Yerinde Hizmet

Firma bilgisayar tamirci personelleri teknik eğitim almış teknisyen veya tekniker ünvanlı olup yerinde hizmet vermeyi öncelikli amaç edinmiştir. Ancak yerinde tamiri yapılamayacak ürünleri bulunduğu mekana alarak orada tamir ederek gerekli bilgileri müşteriye yapmaktadır. Ayrıca montaj konularında da müşterilerine destek olmaktadır.

Kurumsal verilerin önemi açısından bilgisayarların tamiri son derece önemlidir. Bu verilerin bilgisayar çökmesi, ana kart gibi sorunlarında kaybolmaması için azami hassasiyetle çalışan firma yetkilileri, verileri kurtarma işlemlerini de başarılı şekilde yapmaktadır.

Kişisel bilgisayarlarda da anısal değeri olan fotoğraflar, videolar yine aynı şekilde kurtarılmaktadır. Kurumsal ya da kişisel tüm bilgisayarları, profesyonelce tamir eden firma ürünlerinizi garanti kapsamında onarmaktadır.

Bilgisayar markası ne olursa olsun firmamız teknik personeli tarafından onarılabilmektedir.

Uygun Fiyat

Bilgisayarın sorununa göre yapılan tamiratlarda alınan ücretler son derece makul olup müşteri memnuniyeti amaçlı fiyat politikası uygulayan firmada bilgisayarlar tam bir hasta modunda ön inceleme, tanı sonrası tamir edilmektedir.

İlgili Makaleler