Boğaz Manzarası Eşliğinde Sevgililer Günü Kutlaması – Lüfer Tekne

Boğaz Manzarası Eşliğinde Sevgililer Günü Kutlaması – Lüfer Tekne

Sevgililerin birbirlerine olan ilgi ve sevgilerini taçlandırmak adına kutladığı günlerin başında 14 Şubat Sevgililer Günü gelmektedir. Firmamız, İstanbul sakinlerinin bu özel günü teknede sevgililer günü kutlaması ile geçirerek hafızalarında unutulmayacak anılar yaşamasına vesile olacak hizmetleriyle siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Sevgilinizle gece boyunca boğazın iki yakasını turlayarak, 14 Şubat Sevgililer Günü boğaz tekne turu hizmeti almak adına aradığınız firma olmaktan memnuniyet duymaktayız. Sizlerin hizmetlerimiz sonrasındaki teşekkürleriniz sayesinde hizmetlerimizi geliştirerek çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Gece Boyunca Eğlence

14 Şubat akşamının erken saatlerinden başlayarak gece boyunca ünlü sanatçıların canlı performansı eşliğinde birbirinden lezzetli ürünlerimizden dilediğiniz kadar tüketerek 14 Şubat Sevgililer Günü tekne ile boğaz turu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lüfer tekne kiralama hizmetimiz, sizlerin sevdiğinizle birlikte özel vakitler geçirebilme talebinize hitap edecektir. Yıldızların altında serin boğaz suyunu izleyerek eşsiz saatler geçireceğinizi garanti etmekteyiz.

Lüks Teknede Sevgililer Günü Kutlamaları

İstanbul’da birçok farklı şekilde kutlanan Sevgililer Günü’ne özel olarak programladığımız etkinliklerimiz, her yıl katılmak isteyeceğiniz etkinliklerdir. Firmamız olarak, sizler için farklı şekilde ödeme seçeneklerimiz ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmanız adına sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

https://www.lufer.com.tr/

Etiketler