Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Günümüzde en çok yaşanan problemler arasında bölgesel zayıflama vardır. Bazı insanlar ne kadar çok çaba gösterirse göstersin kurtulamadığı yağlardan şikâyet eder. Siz henüz zayıflamak için herhangi bir girişimde bulunmadıysanız bölgesel zayıflama yöntemleri için diyet ve spor programları uygulayarak amacınıza ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Kilo sorunu yaşamayan kişiler arasından bir türlü kurtulamadığı bölgesel yağlar bulunabilir. Bu yağların birtakım yöntemlerle giderilmesine bölgesel zayıflamadenir. Bölgesel zayıflama yöntemlerini hem kadınlar hem de erkekler uygular. Son dönemlerde en popüler olan hizmetler arasında yer aldığını söylemek mümkündür.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bilinmesi gereken en önemli konu bölgesel zayıflama yöntemlerinin zayıflamak amacıyla yapılmamasıdır. Eğer spor ve düzenli beslenmeye rağmen bazı bölgelerinizde yağ birikimi varsa liposuction, soğuk lipoliz, mezoterapi, karboksiterapi, ultrashape ve radyo frekans yöntemleri uygulanır. Sizin de bölgesel yağlarınız varsa alanında uzman kişilerle görüşebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

Bölgesel yağlanma oranı kadınlarda erkeklere kıyasla daha fazladır. Kadınlardaki yağlanmalar çoğunlukla basen ve kalça bölgesinde görülür. Bu yağ birikiminin insan sağlığına olumsuz etkileri vardır. Eğer hiç yağlarınızdan kurtulmayı denemediyseniz ilk aşamada spor ve düzenli beslenme programlarıyla fazla kilolarınızı verebilirsiniz. Kilo vermenize rağmen yağ birikimi varsa o zaman bölgesel zayıflama, soğuk lipoliz yöntemlerine başvurmanızda sakınca yoktur.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Daha önce hiç bölgesel zayıflama yöntemleri hakkında bilgi edinmediyseniz alanında uzman kişilerle görüşmeniz bilinçli davranmanızı sağlar. Eğer fiyatları inceledikten sonra karar vermek istiyorsanız sektörde hizmet sunan çok sayıda kişi olduğunu bilmelisiniz.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

Bölgesel incelme yöntemlerinden biri olan soğuk lipoliz, adından da anlaşılacağı üzere yüksek soğuklukta uygulanan bir işlemdir. Yağ hücreleri vakumlama sayesinde parçalanır ve vücuttan uzaklaştırılır. Kadınlar ve erkekler tarafından çok tercih edilmesinin sebebi tek seansta tamamlanan pratik bir işlem olmasıdır. Soğuk lipoliz sayesinde 1 saat içerisinde bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Aklınızda soğuk lipolizyaptırmak varsa öncelikle yetişkin olmanız gerekiyor. Yetişkin bir kadın ya da erkekseniz tek kriter bununla sınırlı değildir. Bilmeniz gereken en önemli bilgi soğuk lipolizin zayıflama yöntemi olmamasıdır. Bu yöntem zayıflama döneminden sonra giderilemeyen bölgesel yağlar içindir.

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı denildiği zaman akla yaygın olarak karbon peeling gelir. Bu işlemde çeşitli solüsyonlar yardımıyla cildin dış tabakası soyulur. Cilt tabakasının soyulmasına yardımcı olacak şekilde solüsyon ya da maske sürülür. Cilt soyulduğu zaman pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Sivilce, kırışıklık ve renk değişimi gibi cilt problemleri yaşayan kişiler bu hizmetten yararlanabilir.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Cilde uygulanan bir işlem olduğu için karbon peelingdoğal olarak yüzünüz açısından faydalıdır. Yüzünüze sürülen maske sayesinde kir, toz ve yağlardan arınırsınız. Maskenin aktif karbon özellik barındırması faydalarını artıran bir unsurdur. Yüzdeki porlara kolay ulaştığı için kir, toz ve yağları temizler.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Karbon peeling işleminin kimyasal bir yöntem olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. Özellikle cildi çok hassas olanların alanında uzman kişilerle görüşmeden yaptırmaması gerekir. Aksi takdirde cildiniz beklenmedik reaksiyonlar gösterebilir. Cilt doktoruyla görüştükten sonra karbon peeling yaptırmanızda sakınca yoktur.

Karbon Peeling Fiyatları

Günümüzde cilt bakımı olduğu zaman kaliteli hizmet almak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bunun yanı sıra hem kaliteli hem de bütçe dostu hizmet almak araştırmayla mümkündür. Araştırma yaptığınız müddetçe başarılı karbon peeling hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Etiketler