Çin’de Büyük Şok!Karın ağrısıyla hastaneye koştu

ÇİN’de son yılların en akıllara zarar tıbbi olayı yaşandı. Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden 50 yaşındaki Çinli adamın içinden, devasa bir patlıcan çıktı. Önce doktorlara açıklama yapmaya çekinen adam, daha sonra yaptığı açıklama ile şoke etti.
ÇİN’de son yılların en akıllara zarar tıbbi olayı yaşandı. Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden 50 yaşındaki Çinli adamın içinden, devasa bir patlıcan çıktı. Önce doktorlara açıklama yapmaya çekinen adam, daha sonra yaptığı açıklama ile şoke etti. Adamın niyeti hiç sanılan gibi değilmiş.

Çin, son yılların en şaşırtıcı tıbbi olayını konuşuyor. Çin’de ismi açıklanmayan hasta geçtiğimiz hafta mide bulantısı ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti. Röntgeni çekilen adamın anüsünden 30 santimetrelik patlıcan çıktı.

HASTALIĞI İÇİN YAPMIŞ; Yapılan incelemeler ve röntgen sonuçlarına bakarak adama soru soran doktorlar aldıkları yanıtla iyice şaşkına döndü. Acı içinde kıvranan adam sindirim ve boşaltım sorununu ortaya kaldırmak için anüsünden 30 santimetre uzunluğundaki bir patlıcan soktuğunu ve bunun 2 gündür içinde sıkıştığını söyledi.Şok içindeki doktorlar adama derhal müdahale ederken yapılan operasyon sonrasında adamın sağlık durumunun düzeldiğini açıkladı. Patlıcan aracılığıyla kolonu genişletmeye çalıştığını söyleyen adamın, bu tedavi yöntemini büyüklerinden öğrendiğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı