Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen Faktörler

Sağlıklı bir evlilik sürdürmede cinsel hayatın önemi büyüktür. Çiftler arasındaki ilişkiyi her boyuttan etkileyen cinselliğin olumsuz etkilendiği bazı faktörler vardır. Bunların başında stres gelir. Günlük hayatın koşuşturması, yorgunluk stres boyutunu artırıyor. Bunun yanında alkol, ikili çatışmalar, uykusuzluk, heyecan eksikliği de cinsel hayatı olumsuz etkiliyor. Çiftlerden birinin sağlık sorununun olması, tedavi süreçleri, üreme organlarındaki estetik sorunlar da ilişki sürecini zorlaştırıyor.

Üreme Organındaki Estetik Sorunlar

Daha çok kadınlarda gözlenen estetik kaygılar sonucu cinsel ilişkiden uzak durma, isteksiz ve ağrılı ilişki yaşanabiliyor. Özellikle genital bölgedeki bazı sorunlar görmezden gelinmiyor. Bunların çözümü için büyük fırsatlar sunan monosaglik.com uzman ve deneyimli kadrosuyla garantili uygulamalar yapıyor. Firma en sık karşılaşılan genital beyazlatma talebine lazerle ve bazı kremlerle hızlı ve etkili çözüm sunuyor.

Çoğunlukla sık doğum yapan kadınlarda karşılaşılan vajina genişlemesi veya sarkması bir diğer estetik sorundur. Yine lazerli tedavi ile genital daraltma yapan firma kalıcı tedaviler uyguluyor.

Bir diğer estetik kaygı oluşturan sorun genital organın dış görünümüdür. Genital estetik kazandırmak için küçültme, büyütme, toparlama gibi işlemlerini son teknoloji ürünlerini kullanarak yapılıyor.

Etiketler

newstanitim