Derbide Galatasaray’ın Belirsizliği

retrobet giriş  Sezonda çok önemli maçları kaybettikten sonra son altı haftadır yeniden yükselişe geçerek galibiyet serisine başlayan Galatasaray bu hafta Fenerbahçe Retrobet giriş ile karşılaşacak. FB – GS derbisi öncesinde Fenerbahçe’nin ise son haftalardaki yenilgileri konuşuluyor. Son Retrobet giriş üç haftadır mağlubiyet yaşamakta olan Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışından erken kopmaması için bu maçı kesinlikle kazanması gerekiyor. Derbi öncesinde Galatasaray’da ise Retrobet giriş Fatih Terim’in çözmesi gereken bazı sorunlar bulunuyor. Galatasaray’da üç Retrobet mevkide oynayacak olan futbolcular şu an için hala belirsizliğini koruyor.

Sakatlıklar Can Sıkıyor

retrobet Galatasaray’da Falcao sezonun başında takıma katılmıştı. Ancak yıldız futbolcu olarak adlandırılan futbolcu takımda sadece beş maça çıkabildi. Sürekli sakatlıklar yaşayan Retrobet Falcao’nun yerine de sürekli başka alternatifler oynuyor. Takımda şu anda sol bekin, altı numaranın ve forvetin kime emanet edileceği düşünülüyor. Sol beke bakıldığında sakatlıktan daha Retrobet yeni dönen Linnes ya da Saracchi’nin oynatılması bekleniyor. Fatih Terim’in de bu yüzden oldukça sıkıntıda olduğu gelen Retrobet haberler arasında yer alıyor. Deneyimli teknik direktörün Uruguaylı olan oyuncunun durumuna bakarak bu maçta kimin oynayacağına karar vereceği söyleniyor.

Falcao Mu Yoksa Adem Büyük Mü?

retrobet giriş  Fatih Terim şu anda sakatlığı bulunmayan Falcao’yu da maçta oynatmayı düşünüyor. Ancak Retrobet Falcao’nun yerine oynattığı Adem Büyük de son haftalarda oldukça iyi bir oyun sergiliyor. Bu nedenle Terim’in kafası hala karışık.

Etiketler

newstanitim