Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Dubai İş ve Yatırım Fırsatları Webinarı’nda Arzu Akçay’a Ödül

Dubai İş ve Yatırım Fırsatları Webinarı’nda Arzu Akçay’a Ödül

haber haber -
6 0

Yurtdışında Montenegro ve Dubai’de bankacılık ve finansal hukuk alanında yatırımları olan aynı zamanda otel işletmeleciliği sektöründeki başarılarıyla adından söz ettiren ünlü iş kadını Arzu Akçay Dubai İş ve Yatırım Fırsatları Webinarı’nda ödül aldı.

Webinarın ardından, TİM ve DP WORLD, Türk iş dünyasını Dubai’ye davet etmek için çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Bu etkinlikler kapsamında, Türk şirketlerinin Dubai’deki yatırım fırsatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmelerine ve potansiyel ortaklarla bağlantı kurmalarına olanak sağlanacak.

Webinardan öne çıkan başlıklar: CEPA, Türkiye-BAE arasındaki ticaret hacmini önemli ölçüde artıracak, Dubai, küresel ticaretin önemli bir merkezi, Türk şirketleri, Dubai’de yatırım yaparak Afrika ve Hindistan gibi önemli pazarlara açılabilir.

Webinarın sonuçlarını değerlendirdiğimizde

  • Webinar, Türk iş dünyasının Dubai’deki yatırımlara ilgisini artırdı.
  • Webinar, Türk şirketleri için Dubai’deki yatırım fırsatlarını daha iyi anlamalarına yardımcı oldu.
  • Webinar, Türk şirketlerinin Dubai’de yatırım yapmaları için gerekli bilgi ve desteği sağladı.

Arzu Akçay Webinar’da İlgi Odağı oldu

Webinar’dan sonra görüştüğümüz Arzu Akçay bugün aynı zamanda rahmetli eşi İlker Akçay’ın vefat yıldönümü olduğunu hala Yüreğinde büyük acı taşıdığını belirtti.

Acısını iş hayatındaki çalışmaları, başarısı ve dik duruşuyla göğüslemeye çalıştığını bu süreçte en büyük destekçisi, canı gibi sevdiği Rossy adlı köpeğinin de kaçırıldığını/kaybolduğunu bunun da acısını daha da arttırdığını belirtti. Köpeğinin bilinçli olarak kaçırılma iddaları Arzu Akçay’ı çok daha derin yaralamış gözüküyor. Köpeğiyle eşinin acısını unutmaya çalıştığını ama Rossy kaçırıldığından beri i.inde derin bir boşluk hissettiğini belirten Arzu Akçay Rossy’e tekrar kavuşmak için yetkililerden gerekli hassasiyeti beklediğini belirtti.

Hayatı Filme Konu Olabilir

Program sonrası uzun süre sohbet etme fırsatı bulduğumuz ünlü iş kadını Arzu Akçay hayatının filme dönüştürülmesi teklifi aldığını de belirti. Kim bilir belki de birkaç yıl içinde bu çok merak ettiğimiz gerçek hayat hikayesini detaylı şekilde sinemada izleme fırsatımız olur.

İlgili Yazılar