Emre Belözoğlu’ndan Son Dakika Açıklaması

Fenerbahçe’de sportif direktör olarak görev alan Emre Belözoğlu hakkında medyada olan iddiaları değerlendirdi. Basınla bir araya gelerek toplantı halinde olan başarılı isim; gündeme dair değerlendirmelerde de bulundu. Kendisi hakkında var olan istifa haberlerini değerlendirmeye alarak; bu konuya da açıklık getirdi. Aynı zamanda da Mesut Özil’in sakatlığı, Mert Hakan Yandaş’ın performansı ve Attila Szalai’nin transfer edilmesine kadar pek çok konu hakkında da açıklamalara yer verdi. Son olarak da Caner Erkin’in kadro dışı kalması hakkında da sözleri olan Emre Belözoğlu; başarılı ismin hocasına karşı yanlış tavırlar sergilemesinden ötürü böyle bir kararın teknik ekip tarafından alındığını ifade etti.

Emre Belözoğlu; gündemle ilgili olarak değerlendirici cümleler sarf etti. Sen sonunda şampiyon olma konusunda da inançlı olduklarını ifade eden başarılı isim aynı zamanda da Fenerbahçe’nin mağdur edilen tek futbol kulübü olduğunu da dile getirdi. Fenerbahçe’nin oldukça büyük bir camia olduğunu ifade etti. Tüm spor haberleri Marsbahis ‘de.

Tek Mağdur Edilmiş Kulüp Biziz

Caner Erkin hakkında da açıklamalar yapan Emre Belözoğlu; gerekli açıklamaların oyuncu tarafından yapıldığını ifade etti. Hoca tarafından yanlış anlaşılmasından ötürü futbolcuların ve kendisinin önünde konuşarak; üzgün olduğunu dile getirdiğini söyledi.

Emre Belözoğlu da Fenerbahçeli olduğunu ifade ederek Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile beraber ortak bir yolda olduklarını söyledi. Kendisinin başkanlarına verdiği söz doğrultusunda ilerleyeceğini ve sonucun ne olursa olsun Fenerbahçe taraftarını üzmeyerek; onları mutlu etmek adına çaba göstermeye de devam edeceğini ifade etti.

Sene sonunda şampiyon olacaklarına inandıklarını söyleyen Emre Belözoğlu; eğer bu hedeflerine erişmemeleri durumunda kendisinin de içinde olduğu herkesin üzerine düşen hatayı kabulleneceklerini ifade etti. Herkesin sorumluluğunun bilincinde olduğunu ve çaba içinde bulunduğunu söyledi.

Lig genelinde mağdur edilen tek kulübün kendileri olduğunu söyleyen Emre Belözoğlu; bu duruma bizzat tanıklık ettiğini de belirtti. Bu durumun sadece bir sezondan ibaret olmadığını ve hem saha dışında hem de saha içinde bu tip sorunlar yaşadıklarını söyledi.

Fenerbahçe camiasının son derecede farklı bir yerde olduğunu ifade etti. Bu takımda oynamak ya da taraftar olmanın da zorluğundan bahseden Emre Belözoğlu; ancak mutluluğun da büyük olduğunu dile getirdi. Futbol’un heyecanını tipobet ile katlayın.

İstifa Gündemine Yer Verdi

Medyada kendisi hakkında var olan istifa ettiğine dair açıklamalar hakkında da konuşarak; bu bilgilerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Fenerbahçe’ye başkana söz verdiğini ifade eden Emre Belözoğlu; kulüpte sonuna kadar kalmak istediğini ifade etti.

Bu şekilde algıların oluşturulmasının sadece kulübe zarar verilmek istenmesinden kaynaklı olarak ortaya çıktığını ifade etti. Bu duruma pozisyonundan ötürü cevap vermediğini ve sert konuşmak istemediğini söyleyen Emre Belözoğlu; herkesle sonuna kadar beraber olacağını söyledi. Sonucun ne olursa olsun bu durumun asla değişmeyeceğini de ifade etti.

Etiketler

newstanitim