Erdoğan görevlileri azarladı: Kim yönetiyor bunu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs’ta toplu açılış töreninde yaptığı konuşma sırasında ses sorunu yaşanması üzerine sinirlendi ve görevlilere tepki gösterdi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs’ta toplu açılış törenine katıldı. Burada yaptığı konuşma sırasında prompter ve mikrofonda sorun yaşandı.

Mikrofonun sesinin sık sık kısılıp yükselmesi ve prompterın takılması üzerine görevlilerden biri kürsüye gelerek mikrofonu düzeltmeye çalıştı. Erdoğan’a durumu izah etmek isteyen görevli kısık sesle bir şeyler söyledi. Erdoğan da görevliye “Ne alakası var” dedi.

“KİM YÖNETİYOR BUNU?”

Konuşmasına devam eden Erdoğan, sorunun devam etmesi üzerine bu kez ses tonunu da yükselterek görevlilere “Kim yönetiyor bunu?” diye seslendi.

“ÇOK ÖNEMLİ KATKI SAĞLAYACAK”

Konuşmasının devamında da arada ses sorunu yaşayan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı;

*Türkiye’deki pek çok belediye KKTC’de yürüttükleri projelerle adaya hem tecrübe aktarımında bulunuyor hem de destek oluyor. Halkın günlük hayatına dokunan somut çalışmalarla sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken sadece Kıbrıs Türk halkının bugününü değil, bu güzel adanın yarınlarını da düşünüyoruz.

Etiketler

idealyasam