Erkeklerde Genital Bölge Lazer Epilasyon

    Kadınlar kadar estetiğe önem vermeye başlayan erkekler de genital bölge lazer epilasyon yaptırmaya başladılar. Bu kadar çok ilgi görmeye başlayan lazer epilasyon ile ilgili lazer epilasyon Bakırköy ilçesinde hizmet veren ve alanında uzman olan Beautyderm’e sorular sorduk ve yanıtlar aldık. Erkeklerde genital bölge lazer epilasyon hakkında bütün detaylar haberin devamında. İşte detaylar…

   İstenmeyen kıllar için bütün dünya genelinde en çok kullanılan ve tercih edilen estetik işlemlerin başında lazer epilasyon uygulaması gelmektedir. Lazer epilasyon Bakırköy ilçesinde hizmet veren Beautyderm’de bu ilgi artışı ile alanında daha uzman bir hale gelmiştir ve yaşam standartlarında ve teknolojideki gelişmeler ile lazer epilasyon uygulamasına karşı olan ilgide büyük artışlar meydana gelmiştir. Günümüzde artık sadece kadınlar değil erkekler de lazer epilasyon uygulamasının avantajlarından faydalanmaya başlamıştır ve kadınların uygulama yaptırdığı bölgelere ek olarak ense, sakal, sırt ve aşırı kıllanan göğüs bölgelerine de lazer epilasyon uygulaması yaptırmaktadır. Bunlara ek olarak tabi ki hijyenik açıdan da genital bölge lazer epilasyon uygulaması da yaptırmaktadır.

Erkekler Hangi Amaçlarla Genital Bölge Lazer Uygulamasına Başvurmaktadır?

    Her insanda odluğu gibi erkeklerde de genital bölge kıllanması görülmektedir ve erkekler bu durumun önüne geçip hijyeni sağlayabilmek adına genital bölge lazer uygulamasına başvurmaktadır. Tıraş yaparak bu durumun önüne geçmek, kalıcı çözüm değildir ve sürekli tekrarlanması gereklidir ayrıca tıraşlama bir zaman sonra kıl batmasına da neden olabilmektedir. Bu sebeple de erkeklerin bir kısmı daha kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyona başvuruyor ve lazer epilasyon Bakırköy temsilcisi olan Beautyderm bu konuda erkeklerden çok talep görmektedir. Hijyen yanı sıra erkeklerin kuyruk sokumu bölümünde kıl dönmesi ile karşılaşılabilmektedir ve lazer epilasyon ile bu durumun da önüne geçilebilmektedir. Bir diğer sebep de aşırı kilolu olan insanların genital bölgelerinde rahatlıkla temizlik yapamıyor olmasıdır.

Kuyruk Sokumu Genital Bölge Lazer Epilasyonu Kıl Dönmesinin Önüne Geçer mi?

   Kıl dönmesi problemleri en çok erkeklerde görülen bir problemdir ve kuyruk sokumu bölgesinde çok sık karşılaşılmaktadır. Sırtta, ensede aşırı kıllanma problemleri görülmektedir ve bu bölgelerde kıl dönmesi olma ihtimali çok fazladır. Bu bölgelerde kokulu akıntılar meydana gelmektedir. Çözümlerine bakıldığında genel olarak cerrahi operasyonlar geliyor ancak bununla beraber yeniden tekrar edebilmektedir. Bu konuda da en kalıcı olan çözüm lazer epilasyon uygulamasıdır. Genital bölge lazer epilasyon uygulaması ile genital bölgedeki kıllar kalıcı olarak alınacaktır, dolayısıyla dönen kıl da alınacaktır ve kıl dönmesi problemine sebep olan kıl tamamen ortadan kalkacaktır.

Erkeklerde Genital Bölge Lazer Uygulamasında Ağrı Hissedilir mi?

    Erkeklerin sahip olduğu kıl kökleri, kadınlarınkine oranla çok daha kalındır. Dolayısıyla da lazer ışınlarının emilimi daha yoğun gerçekleşmektedir. Bu sebeple de yanıt daha hızlı alınır. Fakat erkeklerde lazer uygulamasında ağrı daha çok olmaktadır ve bunun önüne geçilebilmesi adına da soğuk uygulaması yapılır.

    Erkek genital bölge lazer epilasyon uygulaması ile ilgili merak edilen konulardan birisi de yumurtalıklara zarar verip vermeyeceğidir. Kadınlarda da erkeklerde de bu soru merak edilmektedir. Ancak lazer epilasyon Bakırköy temsilcisi olan Beautyderm uzmanlarından alınan bilgiler doğrultusunda, 20 yıldır bu konuda herhangi bir olumsuz dönüş alınmamıştır. Kimsede yumurtalıklarda zarar görülmemiştir ve dolayısıyla kısır gibi problemler de çıkmamaktadır.

     Genital bölge lazer epilasyon uygulaması yaptırmak istiyorsanız eğer https://www.beautyderm.net/ web sitemizi ziyaret edebilir ve konu hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca lazer epilasyon Bakırköy uygulayıcısı olan Beautyderm’in sitesinde iletişim bölümünden de ulaşarak detaylı bilgiler alarak, aklınızda takılı olan sorulara da yanıt alabilir ve eğer isterseniz randevu alarak uygulamaya gelebilirsiniz.

Etiketler

newstanitim