Ev Dezenfeksiyonu Hizmeti

Hastanelerden eve döndüğünüzde, evinizin dezenfekte edilmesi gerekir. Hassas ve alerjik insanlar sürekli olarak havalandırılmalı ve temizlenmeli, ayrıca evde, ofiste, okulda ve işte dezenfekte edilmelidir. Temizliğin kalitesi ve maliyet etkinliği açısından bu hizmetleri periyodik olarak Beylikdüzü temizlik şirketleri tarafından almak sizin yararınızadır.

Haşere, fare ya da hijyen gerektiren durumlarda spreylendikten sonra dezenfeksiyon yapılır. Ofisimizdeki dezenfektanlar, kullandığımız ev dezenfektanları ve temizlik ürünleri WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarına uymakta ve uzun yıllardan beri çalışmakta olup tüm teknik ve makine teçhizatlarına Beylikdüzü temizlik şirketi sahiptir.

Evde, özellikle mutfak katındaki dökülen yiyeceklerden dolayı zararlılara neden olur. Bu durum tüm aile bireylerinin, özellikle de çocuklarımızın sağlığını tehdit ediyor. Çocuklar yapıları nedeniyle alerjik bozukluklara daha yatkındır ve gerekli koşullar iyileşmezse erken yaşta kalıcı sağlık sorunları gelişebilir.

Temizlik için su ve kimyasalların kullanılması kir ve mikropları gidermek için yeterli değildir ve bazı durumlarda bu kirler ve mikroplar yayılabilir. Dezenfekte temizlik ev, ofis ve iş yeri için aynı gibi gözükse de, uygulamada yüzey farklılıkları açısından bazı farklılıklar vardır. Ayrıca banyo hijyeni, kapı kolları, mutfak tezgahı gibi yüzeyler aynı şekilde Beylikdüzü temizlik firmaları tarafından dezenfekte edilir.

Etiketler

newstanitim