G5 Masajı Yöntemleri

G5 Masajı Yöntemleri

G5 masajı vücudun her bölgesine kolaylıkla uygulanır. Özellikle vücudu toparlamak amacıyla karın, kalça ve üst bacak bölgesinde sıklıkla tercih edilir.

Cihazın vücuda gönderdiği titreşimler zayıflama ve selülit tedavisinde etkili sonuçlar ortaya çıkarır. G5 masajı bu özelliğinden dolayı giderek popüler hale geliyor.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Ameliyat yöntemleri ile zayıflamak yerine G5 masajı daha çok ilgi görüyor. Selülit tedavisinde ve bölgesel incelmede kullanılan G5 masajı kan dolaşımını hızlandırır.

Kasları güçlendiren G5 masajı kronik kas ağrılarını da ortadan kaldırır.

G5 Masajı Fiyatları

Kullanım amacı doğrultusunda G5 masajı fiyatları belirlenir.

Ulthera Nedir?

Medikal cilt bakım yöntemlerinden biri olan 10 lira deri altına nüfuz eden ısı enerjisi ile cildi yenileyerek tazeler. Sıkı ve sağlıklı bir yüze sahip olmak isteyen kişiler ulthera teknolojisinden yararlanır. Isı enerjisi ile cilt altında dermal hasarlar yaratılır. Bu hasarlar sayesinde cilt onarılır. Ulthera fiyatı gelinliklerin güncel fiyat politikası doğrultusunda hesaplanır.

Ulthera fiyatı işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliğine bağlı olarak hesaplanır. Her seans ortalama 45 60 dakika sürüyor. Bu nedenle bölgenin yapısı ve genişliği seans suresi üzerinde etkilidir. Ulthera teknolojisi ile ameliyata gerek kalmadan gençleşmek mümkündür.

Cilt yenileme yöntemlerinden biri olan ulthera, fokuslu ultrason sayesinde deri altında bulunan tabakalara nüfuz ederek burada kolajen üretimini yeniden tetikler. Kolajen üretiminin artması ile birlikte cilt onarımı gerçekleşir.

Cihaz başlığı cilt üzerinde gezdirilir ve ısı enerjisi ile dokulara zarar vermeden lifting etkisi yaratır. Yerçekimine meydan okumak isteyenlerin tercih ettiği ulthera fiyatı uzman kişilerin deneyimi ve kullanılan cihazların kalitesi doğrultusunda belirlenir.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Uzman kişiler tarafından yapılan ulthera teknolojik bir cihaz özelliğine sahiptir. Cihaz başlığı cilde değdiği andan itibaren cildin hasarlı dokusu net bir şekilde görüntülenir. Elde edilen görüntüler doğrultusunda deri altına focus ultrason gönderilir. Ulthera fiyatı kişiye özel planlanan seans sayısı sonrası hesaplanır.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Yerçekimine meydan okumak, genç ve sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen kişiler ulthera cilt bakım tekniğini kullanır. Ulthera teknolojisi ile sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen bireylerin öncelikli ulthera fiyatı hakkında fikir sahibi olması gerekir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Bölgesel incelme yöntemlerinden biri olan soğuk Lipoliz yağ hücrelerinde dondurarak vücuttan uzaklaştırır. Soğuk Lipoliz fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölgenin yapısına ve burada bulunan yağ hücresinin çoğunluğuna bağlı olarak hesaplanır.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Soğuk ilk seanstan itibaren gözle görülür etkiler ortaya koyar. Bu nedenle birçok kişide tek seans yeterli olurken bazı kişilerde seans sayısı tekrar edebilir. Soğuk Lipoliz fiyatları düzenlenen seans sayısı ve hastanın beklentisi doğrultusunda belirlenir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

En çok tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemlerinden biri olan soğuk Lipoliz vücudun her bölgesine uygulanabilir. Özellikle inatçı yağlar soğuk Lipoliz sayesinde dondurularak vücuttan uzaklaştırılır. Soğuk Lipoliz fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölge sayısına göre planlanır.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Vücuda hoş bir görünüm kazandırmak ve ideal bir sıkılaştırma yapmak amacıyla kullanılan soğuk Lipoliz kişinin ihtiyacı doğrultusunda seanslar halinde uygulanır. İnatçı yağ hücreleri eksi 10 dereceye kadar dondurularak vücuttan atılır.

İlk seanstan itibaren ciddi oranda ya fazla yağ dokusu vücuttan uzaklaşır. İhtiyaç duyulması halinde hastalara ikinci seansta uygulanır. Soğuk lipoliz fiyatları ihtiyaca göre düzenlenen planlama doğrultusunda belirlenir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz fiyatları tercih edilen cihaza ve kliniğe göre hesaplanır.

Etiketler