Galatasaray’dan Bomba Transfer Haberleri

 Galatasaray sahaya indiği günden bu yana büyük bir neşeyle çalışmalarına 1xbet Giriş devam ediyor. Fiziksel seviyenin iyi olduğu takımda teknik ekip ve futbolcular yüzde on beşlik maaş indirimini kabul etti. Bu sayede maaş bütçesinde tasarruf eden sarı-kırmızılı takım 10 milyon euro civarında kar elde etmiş oldu. Satılması düşünülen bazı isimler için ise teklifler gelmeye 1xbet

devam ediyor.

 Her Şey Yolunda

 Younes Belhanda, Alex Telles, Mbaye Diagne ve Maicon Roque’den 25 milyon euro gelme ihtimali var. Transfer çalışmaları ise sorunsuz bir şekilde 1xbet girişdevam ediyor. Emre Kılınç ve Mert Hakan yandaş ile anlaşma 1xbet giriş sağlandı.

 Güzel Günler Geliyor

 Koronavirüs salgını sebebiyle Galatasaray’da üst üste gelen hastalık haberleri üzerine konuşan kara bulutlar yerini güzel günlere bırakıyor. Sarı-kırmızılı takım sahaya indiğinden bu yana oldukça keyifli gözüküyor.

 Virüsün Etkisi

 Koronavirüsün Galatasaray içinde yaptığı finansal kriz yerine tasarrufa bırakmaya başladı. Teknik ekip ve futbolcular yüzde de 15’lik indirimi 1xbet Giriş kabul etti. Bu sayede 10 milyon Euro’luk Bir tasarruf yapılmış oldu. Önümüzdeki sezon oynamaya başlayacak oyuncular sonrasında bütçe, 40 milyon euro’ya kadar düşecek. Öte yandan takımdan ayrılacak isimler için gelen teklifler ise kulübün yüzünü güldürmeye devam ediyor. 1,5 sezondur kiralık olarak forma giyen Maicon için 3 milyon euro civarında transfer teklifi geldi. Belhando ise katar futbol takımı ile anlaşmaya sıcak 1xbet bakıyor.

Etiketler

newstanitim