Gece Günel Kimdir? Gece Günel Kaç Yaşında? Gece Günel Hakkında?

10 Eylül 2002 Tarihinde Rizede Dünyaya Gelmiştir.

Bir Röpörtajın’da 
Günel ” Evcil bir insanım evimin insanıyım gezmeyi çok severim ama bi yere gittiğimde’de bir an evvel evime Dönmek isterim ” sözlerini kullanmıştır.

Genelikle Evde vakit Geçiren Günel nedenini

 Şu sözlerle açıkladı. “Genellikle hep evdeyimdir Rizeyi Çok seviyorum fakat kültürel ve sosyal açıdan hemşerilerimle pek uyuşamıyoruz . Ayrıca Rizede pek sosyalleşecek ve gezecek yer olmadığından ihtiyaçlarım dışında pek evden çıkmam” Demiştir. 

Sürekli Evde Ne yapıyorsun ? 

Evde Sıkılmıyormusun? 

Tepkilerine maruz kalan Günel ” Bu Soruları Çok saçma buluyorum. Herkesin Hayatı Kendine Tabiki Bazı zamanlar sıkılıyorum fakat alıştım Evde çok rahat ediyorum. Çok tembelimdir ama boş durmayıda hiç sevmem. Sürekli evin dekorasyonunu değiştiririm,Çiçeklerimle ilgilenirim, Zaten işlerimide evden yapıyorum içerik üretiyorum Çekim günlerim var yayın saatlerim var çok ta boş değilim yani “
Sözleriyle gelen soruları yanıtlamıştır.

Sosyal medyaya neden girdi ?

Günel: “Kendimi bildim bileli hep televizyonlarda olmak istemişimdir.
Şarkı söylemeyi çok severim Repertuarım Çok geniştir fakat sesim hiç güzel değildir.

 Hep dua ederdim. Bi sabah uyansam sesim güzel olsa Şarkıcı olsam şarkılarımla insanların duygularına dokunsam.

Ama olmadı.

Neden şöhret olmak istiyor?

Dediğim gibi Hep Televizyonlarda olmak istememin sebebide Hayatta en çok mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seviyorum , gülmeyi ve güldürmeyi seviyorum ,sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum işte şöhret olma isteğimin temel nedeni de budur. 

Günümüzde televizyonlar yerini telefonlara ve sosyal medyaya bıraktı. Bu sebeple bende sosyal medyadan devam etmek istedim.

Sosyal medya’ya girişim Şu şekilde oldu.

Ani bir ölümle amcamı kaybettim.
Çok büyük yara aldım. Akabinde çok büyük sıkıntılar yaşadım. Bu kadar büyük acı ve sıkıntıyı kaldıramadım. Akli dengemi yitirmek üzereydim Boş durmamam çok düşünmemem gerekliydi. Bi uğraş bulmam lazımdı bu nedenle sosyal medyaya başladım. Acımı sıkıntılarımı unutmak için başladığım bu serüvende Hayallerim depreşti ve hırs yaptım büyük bir azim ve istikrarla Nerdeyse bütün sosyal Medya platformlarında sürekli içerik üretiyorum.
İşimi Çok seviyorum. İnsanların yüzünde bir tebessüm oluşturmak beni Çok mutlu ediyor. Çok güzel mesajlar yorumlar alıyorum. O güzel mesajlar bana ilaç gibi geliyor. Takipçilerim benim ailem onların destekleriyle, sözleriyle, mesajlarıyla ben ayakta duruyorum. İşimin başında duruyorum onlar olmassa ben bir hiçim”

TAKİPÇİLERİM OLMADAN BEN BİR HİÇİM
Diyerek sözlerini noktalayan günel serüveninin başlangıç nedenini bu sözlerle tanımladı.

Etiketler

newstanitim