Güvenli Eğlencenin Adresi Metro Playland

Macera parklarının kurulumu sırasında, ağaçlar için çiviler de dahil olmak üzere herhangi bir bağlantı elemanı kullanmadan, uluslararası düzeyde benimsenen özel yöntemleri kullanarak yüzlerce oyun ve onlarca farklı Batum çocuk araba yarışı parkuru oluşturabilirsiniz. Farklı yüksekliklerde ve farklı zorluk seviyelerinde oyunlar doğada heyecan verici, sağlıklı ve eğlenceli aktiviteler sağlar.

Yaşam çizgileri ve bu hatlarda kullanılan özel bağlantı ekipmanları, spor ve maceraların güvenliği ve keyfini çıkarmanızı sağlar. Kurulum, bakım ve işletim için uzman Batum çocuk eğlence parkuruekiplerimizden sürekli profesyonel destek alırsınız. Her yaş grubuna hitap eden çocuk çarpışan araba parkuru seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Parkurlardaki Eğlence

Zorluk pistlerinden oluşan ve morali artıran dersler istenilen zorluk seviyesine göre tasarlanabilir. Açık alanlarda eğlenceyi ve rekabeti ön plana çıkaran bu etkinlik, spor amaçlı kullanılmaktadır ve istenilen herhangi bir alana uygulanabilir.

Esas olarak ahşap malzeme kullanan kurtulanlara yönelik parkurların üretimi ve montajı, halat parkurları için standart olan EN 15567 ve çocuk oyun grupları için standart olan TSE 1176’ya göre yapılmaktadır. Standart olarak 10 modülden oluşan çocuk basketbol parkuru gibi modeller, alanın büyüklüğüne göre uzatılabilir ve kısaltılabilir ve hedef kitlenin özelliklerine göre daha basit ve daha karmaşık hale getirilebilir.

Düşünceli çocuk oyun parkuru tasarımımız sayesinde ziyaretçilerinize en sınırlı alanlarda bile maksimum macerayı garanti ediyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte, bölgeniz için en uygun projeyi hayata geçiriyoruz. İşiniz sırasında teknik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Tüm çalışanlarınızın teorik ve pratik eğitimi için çocuk buz okeyi parkuru gibi özel alanlarda Metro Playland olarak her zaman yanınızdayız.

Metro Playland İle Çocuklar İçin Güvenli Eğlence!

Türkiye’nin 4-8 yaş grubundaki özel grubu, ilk yüksek ipte bulunan çocuklar, elbette koruyucu bir ağla çevrili 20 farklı oyun yaşayabilirler. 8 yaşın üzerindeki yetişkinler için zorluk derecesine bağlı olarak, yüksek bir ipte atlamak için 4 pist, 180 m’de 1 şimşek ve 1 serbest atlama ve yetişkinler her yaş grubu için çocuk motor yarışı parkuru özel bir heyecan sunuyor. Daha küçük çocuklar için de Batum çocuk top havuzu parkuru imkanı vardır.

http://www.metroplayland.ge/tr/playland-batumi/batumda-yapilan-seyler

Etiketler

newstanitim