Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İdeal Yaşam
  4. »
  5. Hair Transplant İstanbul Hizmeti

Hair Transplant İstanbul Hizmeti

haber haber -
31 0

Hair Transplant İstanbul Hizmeti

Hair Transplant; saç ekimi olarak ifade edilmektedir. Özellikle günümüzde saç ekimi için dünyada ve ülkemizde ciddi anlamda profesyonel şekilde hizmet veren klinikler bulunmaktadır. Hair Transplant İstanbul hizmeti sunan klinik özellikle birçok yöntemle sizlere bu anlamda hizmet vermektedir. Saç ekimi bilindiği üzere çeşitli yöntemlerle yapılmaktadır.

Genel olarak erkeklerin tercih ettiği bir hizmet olan saç ekimi hizmeti alınmaktadır. Günümüzün en önemli hizmetlerinden biri olan saç ekim sistemi vücudun belli bölgelerinden alınan kıl köklerinin belli yöntemlerle kafatasına enjekte edilmesi mantığıyla yapılan hizmettir en basit manada ekim olarak ifade ediliyor.

Erkeklerde Neden Saç Dökülmesi Fazla Oluyor?

Genel olarak testosteron hormonu yüksek olan bireylerde saç dökülmesi yaşanmaktadır. Dolayısıyla daha çok erkeklerde görülmektedir. Kadınlar bu konuda biraz daha şanslı diyebiliriz. Çünkü dökülen saçları tekrar geri gelmektedir. Bodrum Holiday sitesinden özellikle bu anlamda kadınlarında bu tip sorunları için bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Bu anlamda erkekler kaybettikleri saç köklerini ancak bir operasyon ile geri kazanabilmektedirler. Bilindiği üzere saç ekimi aslında bir estetik işlemdir. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken bu işlem birkaç yöntemle yapılıyor. Hair Transplant İstanbul olarak özellikle sizlere bu anlamda hizmet vermektedir. Birçok yöntemin kullanıldığı klinikte birkaç aşama ile saç ekimi yapılmaktadır

Saç Ekimi Yöntemleri

Genel olarak klinik Safir fue saç ekimi, Dhi saç ekimi, Fue saç ekimi yöntemlerini kullanmaktadır. Hair Transplant İstanbul her türlü saç ekimi yöntemini bireyin saç yapısına yönelik olarak uygulamaktadır.

Saç ekimi nasıl yapılıyor? Özellikle erkeklerin ense bölgesinden alınan kıl köklerinin Safir yapılı cihaz ile direkt olarak saç kaybı yaşanmış olan bölgeye nakil edilmesi ile yapılıyor. Kökünün özellikle enseden alınmasının amacı kafatasında bulunan kılları vücutta bulunan diğer kıllardan farklı yapıya sahip olmasıdır. Dolayısıyla daha kolay şekilde saçın uzaması anlamında buradan Saç kökü alınmaktadır. Tek tek şekilde kıl kökleri çelik uçlu safir çubuklar ile nakil edilmektedir.

Bölgesel bazlı süre değişirken aynı zamanda ortalama 7 saat olarak sürmektedir. Burada bireye özellikle anestezi uygulanmaz ancak kafatasını bir uyuşturucu jel kullanılabilir. Kişi isterse anestezi uygulanabilir. Çok popüler olan bu hizmet sayesinde saç kökleri kısa sürede istenilen şekilde uzamaktadır. Gözle görülür bir şekilde saçların çoğaldığını görebilirsiniz. Bodrum Holiday sitesi hem saç ekimi hem de diğer birçok klinik işlemler için hizmet veriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir