Halıcılıkta Aradığınız Hizmet

 Hemen hemen her mekanın değişmez bir aksesuarı olan halılar, toplu yaşam alanlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bu kullanım, genellikle ileri teknolojili özel üretim gerekliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu konuda sektörün öncüsü olan ebrarhali.com.tr’nin ileri teknolojiyi baz alan otel halısı, yurt halısı ve cami halısı üretimlerinden ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

 Cami Halıları

 Camiler, ibadet esnasında pek çok insanın bir araya toplandığı mekanlardan birisidir. Bu nedenle cami halıları seçiminde özel bir özen göstermek, bu mekana hem ayrı bir güzellik katacak, hem de insanların sağlığını mümkün olabildiğince koruyacaktır. Buna dikkat eden Ebrar Halı’nın güve yemezlik ve alev almazlık sertifikalarına sahip üretimleri bulunuyor. Aynı zamanda cami halısı desenleri arasından dilediğiniz renkleri seçebilir, beğeninize göre sipariş oluşturabilirsiniz.

 Otel Halıları

 Otel halıları, gün içerisinde yüzlerce kişinin ortak olarak kullandığı aksesuarlardandır. Bu yüzden bu halıların temizliği, kalitesiz seçimler yapıldığında oldukça zor olabiliyor. Toz tutmaz nitelikte ve antibakteriyel yapıda olan Ebrar Halı üretimleri, kolay temizlik ve koku yapmayan bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Etiketler

newstanitim