Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İdeal Yaşam
  4. »
  5. Harcadıkça Kazandıran Nakit İade Avantajları

Harcadıkça Kazandıran Nakit İade Avantajları

haber haber -
16 0

Harcadıkça Kazandıran Nakit İade Avantajları

“Cashback” olarak da bilinen nakit iade, son yirmi yılda giderek daha popüler hale gelen finansal işlemler alışveriş tutarı üzerinden belirli oranı hesabınıza iade etmeyi ifade eder. En yaygın olarak, belirli bir tutar eşiğinin üzerindeki her satın alma işleminde harcanan tutarın belirli bir yüzdesini kart sahibine iade eden bir kart avantajıdır.

Bankaların ve Finansal Kuruluşların sağladığı cashback programları, Discover kartının ulusal olarak piyasaya sürüldüğü ve konseptinin tanıtıldığı 1986 yılına dayanmaktadır. Bu tarihten itibaren birçok yerde kullanılmaya başlandı. Geleneksel ödül puanları yada kart sağlayıcı kuruluş tarafından sunulan hediye kartlarının aksine, nakit iade ödülleri kredi, banka yada diğer finansal kuruluş kart hesabına hemen yansıtılır.

Nakit İade Oranları Nedir?

Harca kazan kartlar ile kazanılabilecek ödül genellikle bir işlemin %1 ila %5’i arasında değişebilir. Ortalama bu oran haricinde bazı kuruluşlar daha fazla miktarda nakit iade avantajı da sunmaktadır. Bu tutarlar anında hesabınıza yansıtılır ve bir sonraki alışverişinizde bu tutarları kullanabilirsiniz.

Sektörün en önemli nakit iade avantajlarına sahip olarak öne çıkan finansal kuruluş ise Param firmasıdır. ParamKart ürünü ile %30’a varan nakit iade avantajı ile gıda, giyim, market ve daha birçok farklı sektörde alışveriş yaptıkça kazanmanıza imkan tanıyor.

ParamKartlıların üye işyerlerinde yapacağı harcamalar da belirlenen orandaki tutar anında hesaba geçmektedir. Birçok üye işyeri ile yapılan anlaşmalar nedeniyle hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken ParamKart ile daha avantajlı alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

ParamKart Nedir, ParamKart Ücreti Var mı? Nasıl Kullanılır?

ParamKart avantajlı dijital hesaptır. Aynı zamanda fiziksel kart ürünü de bulunmaktadır. ParamKart alışverişlerinizde kazanabileceğiniz nakit iade avantajı sunmaktadır.

ParamKart ürünü için 2022 yılı sonuna kadar ek bir ücret talep edilmektedir. Yani şu anda ParamKart’a bir ücret ödemeden talep edebilirsiniz. Kartın kullanım, bakım ve yıllık aidat gibi sürpriz ek maliyetleri yoktur. Ön ödemeli kartlar arasında sunduğu avantajlar ile ön plana çıkmaktadır.

Avantajlarla Dolu Param Dünyasına Katıl

İhtiyaçlarınızı karşılarken bütçenize ek katkı sunan ParamKart’a dilediğin her an başvurabilirsin. Şuanda aktif devam eden birçok nakit iade kampanyası için hemen param.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, ParamKart hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. Üyelik işlemlerini yine Param.com.tr yada Param Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilir, hemen nakit iade avantajlarına sahip olabilirsin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir