Harpuşta

Harpuşta, açık duvarlara, yağmur suyu, kar suyu gibi dış etkenler ile gelebilecek zararları önleyen eğimli bina bölümüne verilen addır. Bu bölüm sayesinde duvarlarınızın alacağı zarar en aza indirilir ve eğim sayesinde basınç azalmış olur. Harpuştalar bazen bina önlerinde bahçe çitlerinde bazen çatılarda kullanılabilmektedir. Çatı harpuşta detayı da çatıya gelecek zararı en aza indirger ve bina duvarlarının da ömrünü uzatır. Yaptırmak istediğiniz eğimli bina bölümü, yaptırmak istediğiniz yere göre de değişiklik göstermektedir. Kullanılan yere göre harpuşta modelleri üretilmektedir. Firma olarak yıllardır bu alanla ilgilenmekteyiz. Tuğlalar ile üretilebilecek birçok şeyi üretiyor ve satışa sunuyoruz. Firmamız ile iletişim kurarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Harpuşta

Harpuşta malzemeleri birçok çeşide sahiptir. Köpük, prekast, beton, tuğla gibi birçok malzemeden üretimi sağlanmaktadır. Kullanımı son 10 yılda çok fazla artmıştır. Malzemeler artık teknoloji sayesinde daha sağlam ve kaliteli. Yaptırmak istediğiniz yer için öncelikle hangi tür yapılmalı onun için firmamıza danışabilirsiniz. Malzeme seçimi yapıldıktan sonra harpuşta kalıbı ile yerin ölçümü yapılır ve üretim sağlanır. Bu kadar malzeme seçimi arasında hepsi hemen hemen sık kullanılmaktadır. Fakat konusu geçen ürün daha çok çatı ve duvarların üst kısımlarında bulunduklarından en çok tercih edilen malzeme ortaya çıkıyor. En çok tercih edilen prekast harpuşta çoğunlukla damlalığa sahip olmaktadır. Bu harpuştalar ya tek bir tarafa ya da iki tarafa eğimli olmaktadır.

Alüminyum Harpuştalar

Alüminyum harpuşta, prekasttan sonra en çok tercih edilen malzeme türüdür. Binaların cephe sistemleri ile birleşim yerlerinden su girişini önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu türün kullanımı diğerlerine göre biraz daha ucuz ve kurulum açısından daha kolaydır. Harpuşta tuğla fiyatları ile ilgilenecek olursak fiyatlar her yerde ortalama durumdadır. Firmamız ile iletişimler sağlayarak çok daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Hem fiyat hem de kalite konusunda firmamız yardımcı olur. Firmamız bu alanda kendini kanıtlamış bir firmadır. Harpuşta Bursa sınırları içerisinde bizden sorulmaktadır. Bursa’da bu konuda çok fazla yer bulunmamaktadır. Biz firma olarak hem işin öncülerindeniz hem de bu alanda en iyilerdeniz.

Kaynak: SEO Paketleri

twitter retweets kopen

Etiketler

newstanitim