Hydrafacial Uygulaması

Hydrafacial Uygulaması

Bir çeşit yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial cilt yenilenmesi ve leke tedavisinde kullanılan bir işlemdir.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Ağrı ya da acı duymadan kolay uygulanan hücre metabolizmasını ve yenilenmesini çabuklaştıran hydrafacial uygulanması basit bir yöntemdir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Ciltteki olan kırışıklık leke genişlemiş olan gözenekler akne ve siyah noktalar cilt kırışıklıkları ve yağlı cilde sorunlarhydrafacialuygulaması ile giderilmesine yarar.

Hydrafacial Cilt Bakımı Yöntemleri

Yaşlanma karşıtı bakım uygulaması olan hydrafacial işlemi cildin derinlemesine temizleme işlemini gerçekleştirmek için vakum yöntemi kullanılan enjeksiyonda benzeri yöntemleri kapsayan bir cihaz ile yapılan bir yöntemdir.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial uygulamasının avantajları ciltteki gelişmiş olan sorunların rahat bir şekilde tahriş konusu olmadan giderilmesidir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon bedende istenmeyen kıllardan arınmak için yapılan kıl giderme yöntemidir. Uygulanmış olan bu yöntem sayesinde kişi bedeninde bulunmasını istemediği tüylerden bu yöntem sayesinde kalıcı bir şekilde kurtulması mümkün olabiliyor.

Lazer epilasyon bedende İstenmeyen tüylerin giderilmesi için uygulanan etkili ve kalıcı en sağlıklı yöntemdir. Yapılan işlemde kullanılan cihaz eşliğinde operatöre bağlı olarak kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İlk sırada lazer uygulanacak bölge temizlenir daha sonrasında bölge üzerine uzun tüyler mevcutsa kısaltılması sağlanır. Daha sonra lazer ile bütün bölge taranarak bu şekilde tüyler etkisiz hale getirilir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

12 yaşını tamamlamış olan koyu renkli tüyleri olan her kesim insanlar için lazer epilasyon yöntemi uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer epilasyon bacak genital bölge dudak üstü koltuk altı kol yüz bikini bölgesi sırt ve göğüs gibi hemen hemen bedenin her bölgesinde uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları için net bir bilgi vermek doğru değildir. Bu hususta fiyatı belirleyen unsurlar kişinin ten rengi uygulanacak olan bölge cinsiyeti ve seans sayısına göre değişiklik gösterir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

İşlem uygulanacak bölge koruyucu bir malzemeyle kapandıktan sonra soğuk hava uygulaması ile cildin altındaki erimesi zor olan yağlar cildin üst tabakasına zarar vermeden dondurularak parçalama işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sonrasında yaklaşık üç hafta sonra bedenden yavaş yavaş yağlar doğal bir şekilde  atılmaya başlanır.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Gebeliği olmayan ve soğuk alerjisi bulunmayan kişiler haricinde herkessoğuk lipoliz rahatlıkla uygulanabilir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Soğuk lipoliz kemik dokusu bulunmayan hemen hemen her bölge için uygulanabilen bir yöntemdir. Özellikle bel basen kollar kalça ve bacaklar gibi yağ dokusunun toplanmış olduğu ya da fazla bulunduğu her yerde soğuk lipoliz uygulanabilir.

Soğuk Lipoliz Sonrası Neler Oluşur?

Soğuk lipoliz uygulaması bittikten sonra işlemi yapılmış olan bölgede hafif bir şekilde kızarıklık ve uyuşukluk olabilir. Dakikalar ya da saatler içinde bu kızarıklık uyuşukluk geçecektir. Az bir sayıda olan hastalarda morluk gelişebilir fakat o da hiçbir iz bırakmadan yaklaşık bir hafta içinde geçtiği gözlemlenir. Bu uygulama sonrasında en rahat olan ise işlemden çıkar çıkmaz hastalar günlük yaşamlarını hemen dönebilir olmalarıdır.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz uygulamasında ikinci bir seansın gerekli olup olmadığını ancak uzun lan eşliğinde karar verilebilir. Uzman onayı olduğu takdirde yaklaşık bir aylık bir aradan sonra ikinci bir seansa geçilmesi uygundur.

Etiketler