Guncel

İhtiyaca Göre Üretim

1992 senesi içerisinde her birimizin çok sevdiği İstanbul’da kurulan Başaş İnşaat, yirmi yılı aşkın bir süre zarfında sürekli olarak kendini geliştirmiştir. Bu süreç içerisinde ek olarak da kazandığı deneyim ve bilgilerden de yola çıkarak iyi üretim ve satış yapmanın yolları saptamış, böylece sektördeki yerini de kendi başına belirleme şansı elde etmiştir. Profesyonel ve disiplinli bir çalışma şekli içerisinde olunca aslında sistem çok basittir çünkü üretim sektöründe işler her daim kullanıcının yani ürünü alan kişilerin tercihlerine dayalıdır.

Ne kadar ihtiyaca cevap veriyorsan o kadar tercih edilirsin ki bu da aslında bir prensip olarak belirlemesi gereken bir sözdür. Bu firmada da aslında yenilikçi yapısının yanında tam olarak bu fikri uygulamaya geçirmiş, ona göre de başarılarını yüksetmiştir.

 Ürünlerde Yenilik Katkısı

Ürettiği ürünlerle toplumun ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ve ona göre üretim yaptığından söz ettiğimiz firma, son zamanlarda her birimiz için büyük birer sorun haline gelmiş pandemi döneminde de oldukça sık şekilde kullanılacak ve tercih edilecek bir proje ürünü tasarlamıştır.

CTP panel malzemelerinin tamamen hijyenik olarak üretimi alınmasının ardından oluşturulan hijyenik paneller ve hijyenik bölme duvar şeklinde ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Bu ürünler de normal yapılan ürünlerin sağladığı faydalara ek olarak yaşanan sıkıntıları da gidermeye yaramaktadır. Bu hususta da kullanılma alanları da çoğalmaktadır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı