İkinci El Eşyalar ve Antika Eşyalar Burada Değer Kazanıyor

Ev yenilerken eski eşyaların nereye konulacağı konusunda karar veremezsiniz. Bu kategoride en iyi çözüm servis hizmeti sunan bu firmadır. Deneyimli elemanlarla hizmet sunan firma, İstanbul’un birçok noktasına servis hizmeti sunuyor. 2. el beyaz eşya alan yerler kategorisinde bu firma beklediğiniz sonuçları elde etmenizde önemli rol oynuyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi ikinci el eşyalar burada değer kazanıyor.

Online Çözüm Seçenekleriyle Tanışın

Kullanılmış eşyanızı satmak için eski eşya satan dükkanları gezmenize gerek kalmadı. Online çözüm seçenekleri, zaman ve para kaybını önlüyor. Satmak istediğiniz ikinci el eşyanın fotoğrafını çektikten sonra sitedeki iletişim numarasına göndermeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri, gelen fotoğrafları değerlendiriyor ve size uygun fiyat veriyor. Sizin müsait olduğunuz bir zamanda eşyanızı almak için evinize geliyor. Telefon, tablet veya bilgisayardan siteye girip bu pratik yöntemden faydalanabilirsiniz.

Kullanılmış Eşyaların Değerlendiği Yer

istanbul 2. el eşya alan yerler  Evinizdeki eşyaları uygun fiyata satmanın en iyi yolu, güvenilir fiyat politikası izleyen bu siteyi ziyaret etmektir. Firma, mobilya, kanepe ve benzeri birçok ev eşyasının yanı sıra antika eşya da almaktadır. Antika eşyalar da ikinci el eşyalar gibi fotoğrafla satın alınmaktadır. Satmak istediğiniz antika eşyanın özelliklerini ve görüntülerini Whatsapp aracılığı ile gönderebilirsiniz. Yapılan inceleme sonunda antika eşyanız için uygun fiyat belirlenmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra firma servisi eşyayı almaya gelmektedir.

Etiketler

newstanitim