İnstagram’da Kalıcı Takipçi Hilesi

Günümüzün popüler sosyal platformlarından biri İnstagram’dır. Bu nedenle bu platformda yüksek takipçi sayısına sahip olmak arkadaş çevresi arasında popüler olmaya yardımcı olmaktadır. Fakat doğal yollarla takipçi sayısını arttırmak hem uzun zaman almaktadır hem de büyük uğraşlar gerekmektedir.

Bu nedenle kullanıcılar İnstagram takipçi hilesi kullanmaktadır. instabayi.com takipçi ve beğeni hilesi için güvenilir bir hizmet sunuyor. Siteye giriş yapan herkes bonus olarak ücretsiz takipçi kazanabiliyor. Site üzerinden gönderilen takipçiler gerçek takipçi olduğu için İnstagram ekiplerince tespit edilmesi mümkün olmuyor.

Bu nedenle birçok siteye göre daha fazla tercih ediliyor. İnstagram kullanıcıları ücretsiz giriş yaparak İnstagram takipçi kazan sekmesiyle kullanıcı adları üzerinden hesaplarına takipçi gönderebiliyor. Site tüm bu hizmeti sunarken İnstagram hesabınızın şifresine gerek duymuyor ve bu da hesabınızın çalınma riskini ortadan kaldırarak güvenilir şekilde işlem yapmanızı sağlıyor.

Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram’da popüler olmak çok beğeni almakla doğru orantılıdır. Bu nedenleİnstagram beğeni hilesi kullanımı son zamanlarda artmıştır. Site, beğenisini arttırmak istediğiniz fotoğrafınızın URL’sini beğeni sekmesi üzerindeki alana kopyalayarak fotoğrafınıza istediğiniz kadar beğeni göndermenizi mümkün kılıyor.

Etiketler

newstanitim