Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. İstanbul Burun Estetiği Fiyatları

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları

haber haber -
35 0

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları

Burun kemiği yapınızın gelişiminin erken yaşta tamamlanıp tamamlanmadığını ve yüz anatominizde değişikliklerle sonuçlanacak müdahalelere maruz kalacak kadar psikolojik olarak olgun olup olmadığınızı değerlendirmek için doktorunuzla birlikte çalışın. Bu nedenle, fonksiyonel nedenler veya ciddi doğumsal malformasyonlarla ilgili durumlar dışında küçük yaştaki çocuklara rinoplasti önerilmemektedir. Ameliyat öncesi rinoplastinin her zaman EKG bulgularını ve göğüs röntgeni ile pıhtılaşma çalışmalarını kapsamlı bir analiz şeklinde içermesi gerektiğini bilin. Burnun iç yapılarına girişi sağlayan kolumelladan (uç ile taban arasındaki dış kısım) yapılacak küçük bir kesi ile açık veya kapalı olabilecek en uygun müdahale tekniğini doktorunuz değerlendirsin. Sizlerde bu içeriği dikkatli bir şekilde okuyarak İstanbul burun estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Burun Estetik Ameliyatı Çeşitleri Nelerdir?

Rinoplasti, burnunun şeklinden, konumundan ve boyutundan memnun olmayan hastalara yardımcı olabilecek bir ameliyattır. Aynı şekilde, bu tür plastik cerrahi yaralanmalardan, kazalardan ve hatta solunum problemlerinden kaynaklanan hasarları onarmak için kullanılabilir. Rinoplasti, burunda elde etmek istediğimiz estetik ve fonksiyonel değişikliklere bağlı olarak çeşitli teknikler kullanılarak yapılabilen bir ameliyattır. İstanbul burun estetiği işlemleri sektör içerisinde var olan son teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Burun ucunun veya sırtının şeklinin değiştirilmesi, konturların uyumlu hale getirilmesi, burnun boyutunun büyütülmesi veya küçültülmesi, tümseğin veya çıkıntının giderilmesi gibi farklı rinoplasti türleri vardır. Rinoplasti 2023 yılında da en çok rağbet gören operasyonlar arasında yer almaktadır.  Açık veya kapalı rinoplasti, rinoplasti türlerinin ana sınıflandırmalarından biridir, kullanılan cerrahi tekniğe göre açık veya kapalı rinoplasti arasında bir ayrım yapılır. Kapalı rinoplastide kesi içeriden olduğu için içeriden yapılır, açık rinoplastide ise burun deliklerini ayıran ciltte bir kesi yapılır.

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Birçok değişken nedeniyle bu soruyu cevaplamak kolay değil. Burun estetiği fiyatları 2023 yılında da en çok merak edilen operasyon fiyatları arasında yer almaktadır.  Piyasada bulunan diğer ürün ve hizmetlerin aksine cerrahiye değer vermek zordur. Bu zorluk çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle ameliyat olmak isteyen kişiler burun estetiği fiyatları konusunda öncelikle doktora danışmalıdır. Uzman hastaya ameliyatın ne kadara mal olacağını ve hastanın bilmesi gereken tüm detayları anlatacaktır. Estetik cerrahlara göre rinoplasti değişken bir değere sahiptir. İstanbul rinoplasti operasyonun fiyatı 35.000 ila 45.000 lira arasında olduğu bilinmektedir. Sizlerde operasyon fiyatları en net şekilde öğrenmek istiyorsanız alanında uzman burun estetiği klinikleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir