Kırk Yılı Aşkın Tecrübesi İle İnci Davetiye!

İnci Davetiye, kendi sektöründeki yerini belirleme hususunda attıkları ilk adımı, kuruluşunu, Hızır Aydın tarafından 1978 yılında küçük bir işletmede, kartpostal üretimi yapılmaya başlandığı zaman olarak kabul etmektedir. Bunun yanı sıra bu küçük işletmenin ilerleme göstermesi ve üretimde çeşitlilik seçeneklerine, düğün davetiyesi, mektup zarfları, imsakiye gibi birçok ürüne geçişleri de bundan bir altı sene sonrasında yaşanmıştır.

Çalışmaları sırasında kendi düzenlerini disiplinli ve olabildiğine profesyonel şekilde ilerlemeye dayandıran marka, geçmişine sahip çıkmak konusunda oldukça titiz olduğu gibi şimdiki zamanı takip etmek, insanların ve dönemin kabul gördüğü seçenekler üzerinde yoğunlaşmak konusunda da oldukça başarılı bir sistem yürütmektedir. Tecrübesi ve bilgi birikimi ile ilerlemelerine devam etmektedir.

Davetiye Seçeneklerinde Size Uygun Olan Tarz!

Sadece davetiyeler konusunda değil, diğer birçok seçenekte de istediğimiz seçimleri yapmadığımız bir dönem içerisine girdiğimizden genellikle düğünümüzü tam anlamıyla kendi istediğimiz gibi ayarlayamayız. Çünkü seçimlerimiz genel olarak beğenilerimize göre değil bütçemize göre ayarlanmaktadır. İşte bu noktada da düğün davetiyesi seçimimizde bize büyük bir kolaylık sağlayacak olan kesinlikle İnci Davetiye’nin ta kendisidir.

İnci davetiye hem fiyatlandırma kısmında büyük bir kolaylık sağlamaktadır ve bunun yanı sıra istediğimiz tarzı bulabilmemiz konusunda da oldukça büyük bir ürün çeşitliliğine sahip olduğundan bir numaradır. Rahatlıkla istediğimizi bulabileceğimiz bir adrestir ki gerçekten de her tarza uyum sağlayan içerikleri bulunmaktadır.

İnci Davetiye, Doğru Seçim Adresi!

Davetiye seçimi ile ilgili işlemlerinizi, kullanmak istediğiniz içerikleri vesaire, tamamladıktan sonra yapmanız gereken ödeme işleminde de herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. İnci Davetiye köklü ve bilinen bir marka olmanın yanı sıra, kart bilgileriniz de şifreleme yöntemleri ile koruma altında da tutulabilmektedir.

Sonrasında yapılan kargo işlemleri sırasında da oldukça hızlı çalışılmaktadır ve size teslimat sırasında herhangi bir ödeme de talep edilememektedir. Yurt içerisinde kargo ücretsizdir ve yurt dışında da ürün satışı yapma imkanları mevcuttur. Bunların tümünde de yine de yıllardır en belirgin olarak görünen ve atlanılmaması gereken nokta da kesinlikle müşterilerinin duyduğu memnuniyettir.

Etiketler

newstanitim