Kızlık Zarı Dikimi

 Kızlık zarı vajina girişinde bulunan bir yapıdır. Esnek olabildiği gibi birçok çeşidi vardır. Tam kapalı olduğu vakalar da cerrahi müdahale gerekir. monosaglik.com kliniğimizde uzman doktor kadromuz ve deneyimli sağlık çalışanlarımız ile sizlere her konuda kadın Doğum, pediatri, dermatoloji ve diyetisyen birimlerinde her türlü sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Kliniğimizde uzman doktorlar tarafından kızlık zarı tamiri yapılmaktadır. Kızlık zarı dikimi fiyatı Tamamen steril şartlarda ve steril malzemeler kullanılarak yapılan cerrahi işlemlerde kişinin sağlığının korunması ilk hedefimizdir. Hastalarımızın en mutlu anlarına şahitlik etmek ve her türlü sağlık sorununda yanında olmak temel hedefimizdir.

 Kızlık Zarı Dikildiği Anlaşılır Mı?

 Kızlık zarı Tamiri uzman hekim ve steril koşullarda yapıldığı zaman başarı oranı çok yüksektir. Yalnızca kadın Doğum uzmanı tarafından muayene esnasında anlaşılır. Cinsel birliktelik yaşadığınız kişi hiç bir şekilde anlamaz. Farklı teknik ve yöntemler kullanılarak yapılan kızlık zarı diktirme lokal anestezi altında 10 dakika süren bir işlemdir.

 Herkese Kızlık Zarı Tamiri Yapılır Mı?

 Herkese kızlık zarı tamiri yapılır. Ne kadar süre cinsel ilişki yaşadığı önemli değildir. Kalıcı olarak yapılan kızlık zarı tamirinde Doğum yapmış kişilere dahi kızlık zarı tamiri yapılmaktadır. Kızlık zarı dikimi fiyatı uzman doktorlarımız ile görüşme talep ederek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi işleminden sonra 1 gün dinlenmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

newstanitim