Kuzey Avrupa Turu ile Yeni Maceralara Yelken Açın

Yeni ve farklı yerler görmek, globalleşen dünya şartları içerisinde artık bir ihtiyaç haline geldi. Sınırlarınızı zorlayarak Kuzey Avrupa turu ile çok farklı maceralara atılmanız mümkün. Alanında son derece deneyimli olan Avrupa Rüyası firması, size bu imkanı tanıyor.

Tam 9 Ülkeyi Gezme Fırsatı

Tam 9 farklı ülkeye yapılacak olan tur sayesinde 15 değişik kenti görebilirsiniz. Her ülkenin en güzel şehirlerine gerçekleştirilecek olan yolculuk sayesinde yeni yerleri görmeniz mümkün. Tur çerçevesinde; Litvanya, Estonya, İsveç, Danimarka, Letonya, Finlandiya, Norveç, Slovakya ve Polonya gibi ülkeleri ziyaret edebiliyorsunuz. Her kentte belli bir süre boyunca zaman geçirebilir ve en popüler yerlerini gezebilirsiniz. Uzman tur rehberleri sayesinde, şehre dair ayrıntılı bilgi alabilme şansınız her daim var.

Birçok Hizmet Sizleri Bekliyor

Otobüsle Avrupa turu çerçevesinde fiyata dahil olan birçok hizmet söz konusu. Buna göre toplamda tam 11 günlük bir konaklama söz konusu. Kentler arasındaki yolculuk en modern ve lüks araçlarla gerçekleştiriliyor. Bazı güzergahlarda ise sizi harika bir gemi yolculuğu bekliyor. Şehir vergileri firmaya ait. Aynı zamanda mesleki sorumluluk sigortası her katılımcı için gerçekleştirilmekte. Ekstra olarak tanımlanan turlar da paket içerisinde yer almakta. Böylelikle cebinizden çok fazla para çıkmadan, Avrupa’nın bu en güzel bölümünü gezebilir, Vikinglerin tarihi mirasına dair eşsiz anlara şahitlik edebilirsiniz.

Etiketler

newstanitim