Lazer Epilasyon Avantajları

Lazer Epilasyon Avantajları

Ataşehir lazer epilasyon olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya ve teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmekteyiz. Ergenlikten itibaren vücudun birçok bölgesinde artan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri olan lazer epilasyon ile bu sorundan tamamen kurtulmanız mümkündür.

Ağda, jilet, cımbız ve tüy dökücü ürünlere hem çok para harcarsınız hem de zaman. Ataşehir lazer epilasyon tüm bunlardan tasarruf etmenin en etkin yolu olan lazer epilasyon son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte daha da konforlu hale geldi.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyundaki lazer ışıklarının kıl ve tüy köklerine uygulanması yoluyla kıl köklerinden tamamen kurtularak yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemine verilen addır. Uzman kişilerce uygulandığı için güvenilir bir klinikte yapılması gerekir.

Bu şekilde olumsuzlukların ve istenmeyen sonuçların tamamıyla önüne geçilebilir. Üsküdar lazer epilasyonmerkezi olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.  Bu açıdan, pek çok etkeni göz önünde bulundurarak uygulamayı yapıyoruz.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon, uzun süreli bir uygulama olması ve hızlı olmasından dolayı en çok tercih edilen işlemlerdendir. Eğer uzman ellerde yapılırsa son derece güvenilir ve konforlu bir uygulamadır. Üsküdar lazer epilasyon merkezinde günlük yaşamda kullanılan tüy dökücü, jilet ve ağdaya para ve zaman harcamak yerine doğrudan kıl köküne müdahale ettiğinden oldukça sağlıklı bir yöntemdir.

Maltepe lazer epilasyon merkezi olarak uzmanlarımız doğru oranda ve doğru cihazla bu işlem uyguluyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Kıl ve tüy sorunlarından kurtulmak isteyen herkes lazer epilasyona başvurabilir. Tek dikkat edilmesi gereken herhangi bir cilt problemi yaşanmıyor olmasıdır. Lazer epilasyona engel olan cilt hastalıkları olanlar öncelikle bu tedavilerini tamamlayabilirler ve ardından epilasyona başvurabilirler.

Başka sağlık sorunları ile ilgili problemi olanların da lazer epilasyonunu bir müddet ertelemeleri gerekebilir. Ataşehir lazer epilasyonmerkezi olarak bu konuya hassasiyet ile yaklaşıyoruz ve uzman ekiplerimizce lazer epilasyon hizmetini yürütüyoruz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Kıl köklerinin görüldüğü her yerde lazer epilasyon işlemi uygulanabilir. Maltepe lazer epilasyon merkezinde kıl köklerinin kurutularak tamamen çıkması engellenebilmektedir. Bu açıdan koltuk altı, bacak, bikini bölgesi ve genital bölge, yüz, sırt, göğüs, ense, boyun gibi birçok bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Üsküdar lazer epilasyon merkezimizde seans aralıkları müşteriye özel olarak ayarlanmaktadır. Uzmanlarımız operasyon öncesinde müşteri ile görüşme sağlayarak inceleme yaparlar. Buna göre, seans aralıkları ve seans sayısı belirlenir.

Kıl yapısı ve yoğunluğu, hormonal durum ve yaş, kilo ve kişinin ten yapısı gibi faktörler seansların belirlenmesinde etkilidir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Epilasyon sırasında kişide herhangi bir acı hissedilmez. Çoğunlukla da, bacak ve kol gibi bölgelerde acı hissedilmez. Fakat genital bölge ve koltuk altı gibi hassas bölgelerde acı biraz daha fazla hissedilebilir. Bu durumda epilasyon sonrası özel kremler uygulanabilir.

Kimi zaman da kişilerin acı eşiği farklı olduğu için kişilere göre farklı hissedilebilir.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır Mı?

Lazer epilasyon sonrasında belli kızarıklıklar bir müddet görülse de bu geçici bir durumdur. Dolayısıyla, bu tür izler çok dikkate alınmamalıdır. Ama epilasyon sonrasında, güneşe çıkma konusunda dikkatli olmakta fayda vardır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Maltepe lazer epilasyon merkezi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken hassasiyetle yaklaşıyoruz. Fiyatlarda ise müşterimizin talep ve beklentilerini karşılamaya gayret göstererek bir fiyat aralığı belirlemeye uğraşırız.

Fiyatlara etki eden etmenler arasında seans sayısı ve aralığı, kişinin kilosu ve ten yapısı, kullanılacak cihaz ve doz gibi kriterler yer alır. Her müşteriye özel fiyat aralığını bu şekilde belirleriz.  

Etiketler