Maltepe TV Tamir Hizmeti Nereden Alınır?

Maltepe TV Tamir Hizmeti Nereden Alınır?

Maltepe TV tamir hizmeti almadan önce mutlaka detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Aksi takdirde alacağınız hizmetten memnun kalmayabilirsiniz. Televizyon çoğumuzun en sevdiği aktivitelerden bir tanesidir.

Televizyon Tamirim, İstanbul’da önde gelen bir TV tamir şirketidir. Tüm TV marka ve modelleri için çok çeşitli onarım hizmetleri sunmaktadır. En son TV onarım teknolojileri ve yöntemleri konusunda uzman, deneyimli ve kalifiye TV onarım teknisyenlerinden oluşan bir ekibe sahiptir. LCD, LED, Plazma, DLP ve CRT TV’ler dahil olmak üzere her türlü televizyon onarımında uzmanlaşmış bir firmadır. Ayrıca TV kurulumu, TV duvar montajı ve ev sineması kurulumu gibi çok çeşitli hizmetleri de sunmaktadır. Bunun yanı sıra yüzde 100 memnuniyet garantisi hedefiyle çalışmaktadır.

Arıza Tamirinin Yanı Sıra Anakart Değişim Hizmeti de Veriyorlar

Televizyonlardaki her türlü arızayı tamir etmelerinin yanı sıra anakart değişimi, ekran kartı değişimi, ekran tamiri, ekran değişimi, led değişimi dahil olmak üzere bütün arızaların tamirini gerçekleştirmektedirler. Yapılan tüm hizmetler ve işçiliklerin garantili olduğunu belirten marka kullandıkları yedek parçalarda da garanti veriyor. Anakart 6 ay garantili Ekran kartı 6 ay garantili Led değişimi 1 yıl garantili olarak hizmet verilmektedir.

Panasonic, Philips, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamiri işlemlerinde yetkili servis olarak hizmet vermektedirler. Seg, Siemens, Samsung, Sony, Toshiba, Arçelik, Regal, Vestel, Beko, LG TV tamiri başta olmak üzere, diğer bütün markalarda özel servis olarak hizmet vermektedirler.

Bütün Personel Bakanlık Onaylı Sertifikalara Sahip

Maltepe TV tamir teknik servis çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Alanında uzman ve profesyoneldir. Aynı zamanda tecrübeli, bilgili ve deneyim sahibidir. Güler yüzlü, sıcakkanlı, samimi, dürüst ve güvenilir personeline, TV tamiri hakkında istediğiniz her  konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen teknisyenleri, İstanbul’un her yerine hizmet götürmektedir.

Maltepe TV tamir hizmeti almak ve daha fazla bilgi almak için bizi 02164985232 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ücretsiz bir teşhis hizmeti için randevu almak üzere https://www.tvtamirim.com/ web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler