Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İdeal Yaşam
  4. »
  5. Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil Ödeme Bozdurma

haber haber -
40 0

Mobil Ödeme Bozdurma

Online ortamda yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanımını istemeyen kişiler son dönemlerde mobil ödeme yöntemini tercih ediyor. Bu yöntem ile cep telefonları operatörlerinin tanımlamış olduğu limitlerle ödeme yapılıyor. Ancak bu ödeme yapma şeklinin gerçek olması için öncelikli olarak cep telefonu operatörlerine ulaşarak mobil ödeme limitini açtırmak gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra mobil ödeme bozdurma işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Faturalı ve faturasız tüm cep telefonu operatörlerinden bu işlem yapılıyor. İnternet ortamındaki alışverişler için kullanılan bu limit anında nakit ihtiyacını karşılamış oluyor.

Mobil Ödeme Bozum İşlemi Yapan Firma

İnternet ortamında yapmış olduğumuz alışverişler için mobil ödeme yöntemini kullanmak istiyorsanız Güven Bozum sitesini inceleyebilirsiniz. Sitede mobil bozum işlemlerinin nasıl yapıldığına dair bilgiler sunuluyor. Aynı zamanda mobil ödeme bozum işlemleri 5 dakika içerisinde gerçekleştiriliyor. Kullanmış olduğunuz tüm hatlar için bu işlem yapılabiliyor. Aynı zamanda faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin mobil ödeme bozdurma işleminden yararlanmak mümkün oluyor. Sizlerde mobil ödeme bozdur alanında hizmet sunan güvenilir bir adres arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz.

Operatörlerinizin sizler için tanımlamış olduğu günlük, haftalık ve aylık limitlere komisyon ödemeden sahip olabilirsiniz. Sitede mobil ödeme limitinizi %50 ve %60 oranında bozma işlemi yapılıyor. Bu oranlarla bozum yapan ve kısa bir süre içerisinde bozum işlemini gerçekleştiren kaliteli bir adresten hizmet almak için Güven Bozum sitesini tercih edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir