Mostafa Mohammed’in Yeni Takımı Belli Oldu

Ara transfer döneminde Galatasaray’a kiralık olarak gelen Mostafa Mohamed; ilk maçtan itibaren sergilediği performans ve attığı gollerle takımın sevgilisi olmuştu. Yıldızını giderek parlatan genç oyuncu hakkında yeni bir gelişme daha ortaya atıldı. Mısır’ın eski yıldız oyuncularından olan Amr Zaki tarafından yapılan açıklamada Mostafa Mohamed’in yeni oynayacağı takımın belli olduğu ifade edildi. Mısır basını da bu duruma yer vermekle beraber genç forvet için son derecede ciddi bir teklifin bulunduğunu yazdı. Yakın zamanda bu teklifin resmi olarak gerçekleşeceği de belirtilerek; yaklaşık olarak 22 milyon Pound değerindeki teklifin gelebileceğini işaret eden açıklamalara da yer verildi.

Amr Zaki’den Mohamed Açıklaması

Mısır futbolunun önde gelen isimleri arasında yer alan Amr Zaki; Galatasaray kadrosunda kiralık olarak yer alan Mostafa Mohamed hakkında açıklamalara yer verdi. Galatasaray’ı da yakından ilgilendiren bu durumun gerçekleşmesi halinde tarafların yakın zamanda yollarının ayrılacağı da ifade edildi. Gelen haberlerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı ise şu an için belli değil.  en iyi bahis ve bonus veren siteler  için bets10 üyelik  adresini ziyaret ediniz

Mohamed’e Premier Lig Yolu Göründü

Mısır basınına konuşan Amr Zaki; Mostafa Mohamed ile kısa bir süre önce konuştuğunu ve kendisine tebriklerini ilettiğini de belirtti. Kendisinin çok iyi bir futbolcu olduğunu ve Avrupa’nın önde gelen kulüplerinden olan Galatasaray konusunda da gereken teminatı verdiğini dile getirdi.

Amr Zaki açıklamalarına devam ederek; Galatasaray’dan sonraki hedefinin Premier Lig olması gerektiğini ifade etti. Galatasaray’da en fazla 2 sezon geçirdikten sonra İngiltere’de futbol oynamasının kariyeri açısından ciddi bir adım olacağını kaydetti. Mostafa Mohamed’in de Amr Zaki ile aynı düşüncelere sahip olduğunu ve Premier Lig ekiplerinin birinde forma giyme isteğinin bulunduğunu ifade etti.

Amr Zaki; Mostafa Mohamed’in form grafiği hakkında da açıklamalara yer verdi. Kendisinin şu anda formunun zirvesinde olduğunu ve harika bir oyuncu olarak adlandırıldığını ifade etti. Şu anki performansıyla da Mısır Milli Takımı’nın önde gelen isimleri arasına adını yazdırdığına dair açıklamalara da yer verdi.

İnanılmaz Başarılar Yakalayacak

Amr Zaki, Mostafa Mohamed’in Galatasaray günlerine de değindi. Galatasaray ile çıktığı ilk maçta fatih Terim’in kendisine olan güvenini gösterdiğini belirtti. Daha ilk maçtan kendisine penaltı kullanma şansı vererek; bu durumu kanıtladığını ifade etti.

Mostafa Mohamed’in harika bir kulüpte olduğunu ifade ederek; giderek kendini daha da geliştirme şansına sahip olduğunu da söyledi. Kariyerine dair emin adımlarla ilerleyerek; Avrupa’da ses getiren bir yıldız olacağını da kaydetti.

22 Milyon Pound Değerinde Teklif

İngiltere ve İtalya kulüplerinin 23 yaşındaki Mısırlı futbolcu için teklif yapmaya hazırlandığı belirtildi. Mostafa Mohamed için Crystal Palace’ın da 22 milyon Pound değerinde teklifle geleceği de kaydedilen bir gelişme oldu. Şu anlık bir iddia olsa da gerçeği yansıtıp yansıtmayacağı gelecek günlerde görülecek.

Etiketler

newstanitim