Nakit Avans Nedir?

Bazen acil paraya ihtiyaç duyabiliriz. Bu aciliyet doğrultusunda bankaların geliştirdiği bir yöntem olan nakit avans ile istediğiniz zaman kolay bir şekilde para çekebilirsiniz. Para çekme miktarı kredi kartınızın limitine göre değişiklik gösterir. Para çektiğiniz günden itibaren son ödeme gününe kadar her gün faiz eklenir. Eğer son ödeme gününde de parayı ödemezsiniz daha fazla faiz eklenir. Bu yüzden nakit avans ile çekilen parayı ne kadar çabuk ödemek o kadar iyi.

Nakit avans çekmek için hiçbir belge ile uğraşmanıza gerek yoktur. Kredi kartınızın olması yeterlidir.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Nakit avansın benzeri olan taksitli nakit avans çekmek için herhangi bir belgeye ihtiyaç yoktur. Kolay bir şekilde para çekebilirsiniz. Taksitli nakit avansta 3-6-9-12 ay vadi ile para çekebilirsiniz. Çektiğiniz paraya uygulanan faiz oranı bütün bankalarda aynı orandadır.

paraya ihtiyaç duyduğunuz zaman bu yönetimi kolay bir şekilde uygulayarak acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tek gerekli olan şey kredi kartına sahip olmanız.

Nakit Avans Ve Taksitli Nakit Avans İle Para Çekme

Eğer bir kredi kartı kullanıcısı iseniz kolay bir şekilde istediğiniz zaman, hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan bankaların müşterilerine sunduğu kredi kartı nakit avans yöntemi ile kolay bir şekilde acil para çekebilirsiniz. Uygulan faiz oranı her banka da sabittir. Borcunuzu ne kadar erken öderseniz o kadar iyi. Çünkü her ödemediğiniz gün daha çok faiz eklenir.

Etiketler

newstanitim