Nakliye Uzmanlıktır

Nakliye, lojistik konusunun bir alt dalı olarak artık farklı bir uzmanlık alanı olarak karşımıza çıkıyor. Ulusoy Ev Ofis Taşıma Ltd. Şti. ya da tanınan diğer adıyla Şişli Nakliyat, yılardır elde ettiği tecrübe, uzman kadrosu ve verdiği hizmetin tüm sorumluluğunu da taşıyarak sorunsuz bir nakliye hizmeti vaat ediyor.

Birçok nakliye firmasının bulunduğu ülkemizde, Şişli evden eve nakliyat sizlere en optimal çözümü sunuyor.

Her Eşya Farklıdır

Evden eve nakliyatta geniş tecrübe sahibi olan Şişli Nakliyat, her ev ve ofis eşyasının farklı bir yapısının olduğu gerçeğini göz ardı etmeden her bir taşıma için farklı çözümler üretiyor.

Evden eve nakliyatın diğer taşıma yöntemlerine göre daha yüksek olan maliyeti; eşyaların hasarsız olarak yüklenip, müşteri talepleri ve yükleme yerindeki dekorasyon dikkate alınarak yeni yerine hiçbir hasara sebep vermeden yerleştirilmesi bu farkı fazlasıyla karşılıyor.

Klasik ev taşımada mobilyalarda oluşan çizikler, kırılmalar, duvar ve kapılardaki hasarlar ortadan kalkıyor. Firma evi taşırken ev sahibine oturup çayını yudumlamak kalıyor.

Hangi Hizmetler Veriliyor?

Ev taşıma Şişli, arandığında internette ulaşabileceğiniz firmaların başında geliyor. Ancak firmanın hizmetleri ev ve ofis taşıma ile sınırlı kalmıyor. Günümüzde çalışma şartlarının gösterdiği değişiklikler, zaman zaman insanları bir yıla varmayan sürelerde farklı bölgelerde ikamete de zorlayabiliyor.

Şişli Nakliyat; istenildiğinde ev veya ofis eşyalarını kendi depolarına da nakledip rutubetsiz, her türlü zararlıya karşı ilaçlanmış uygun depolama şartlarında muhafaza ederek sizi kiradan kaynaklı giderlerden de kurtarıyor.

Etiketler

newstanitim