Neden Kuşadası?

Kuşadası’nda çok yönlü tatil yapabilirsiniz. Kuşadası kiralık villa tercihi ile; tekne turu, doğa yürüyüşleri, at safari, ATV- dört safari, su sporları ile tatilinizi renklendirebilirsiniz. Gündüz güneş ve denizin, konaklama yaptığınız villanın tadını çıkarırken geceleri de Barlar Sokağı ile yaz gecelerinin keyfini çıkartabilirsiniz. Kuşadası’na yakın, Osmanlılar zamanından kalma ‘Kadınlar Plajı’nda keyfinize yüzün. Kuşadası ülkemizdeki tarihi değerlere –Efes, Apollon Tapınağı, Meryem Ana- oldukça yakın bir yerdedir.

Neden Villa Kiralamalısınız?

Şu an tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de Covid19 ile savaşıyor. Pandemi döneminde korunmanın en önemli koşulu kalabalıktan uzak durmak, sosyal mesafedir. Aileniz ile huzur içinde, kalabalıktan uzak tatil yapabilmek ve hijyen bir ortamda konaklamak için tatil evi kiralama iyi bir seçim olabilir. Villaların bazılarında havuzu sadece siz kullanacaksınız, dolayısıyla temizliğinden emin olarak güvenli bir şekilde yüzeceksiniz. Ayrıca havuzda keyiflice vakit geçirmeniz için şemsiye, şezlong yerleştirilmiştir.

Eğer çekirdek aile yanında, yakın akrabalarınız ile tatilinizi geçirecekseniz Kuşadası kiralık yazlık oldukça ekonomik olacaktır. Hem konaklama seçeneği, hem de mutfağınızda kendi istediğiniz yemekleri pişirebileceğiniz mutfak aletleri, özel havuz seçeneği ile villada tatil yapmak ayrıcalıklıdır. Günümüzde çalışan insanların tatil günleri oldukça sınırlıdır; tatillerde hem kafanızı dinlemek, hem de çekirdek aile yanında kardeşlerinizle de bir araya gelebilmeniz için villalar iyi seçim olacaktır. Kiraya verdiğimiz villalarda 2-5 yatak odası ve 2-5 banyo alternatifleri vardır. Bünyemizde bulunan kiralık tatil evleri oldukça yalın bir şekilde döşenmiştir. Otel konforunu villalarımızda bulabilirsiniz, gereksiz, yığınak halinde olan eşya depolanmasına izin verilmez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı