Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ – cepbilek.com

ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ – cepbilek.com

haber haber -
36 0

Teknolojik gelişmeler ve büyüyen e-ticaret piyasası hem sektöre olan yatırımı arttırdı hem de tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştirdi. E-ticaret ile zamandan ciddi bir kazanç elde eden tüketiciler, aynı zamanda daha indirimli fiyatlarla istediği ürünleri satın alma fırsatı buldu. Sunulan bu avantajlar birçok kişi tarafından olumlu karşılansa da bazı kişiler gerek alışkanlıkları gerekse ön yargıları sebebi ile online alışverişten uzak duruyor. Özellikle söz konusu teknolojik ürünler olduğunda, azımsanmayacak kadar fazla kişi internetten ürün almayı tercih etmiyor. Peki, bu konuda endişelenenler gerçekten haklı mı? İnternetten güvenilir alışveriş yapmak mümkün mü? cepbilek.com, kurumsal yapısı ile müşterilerine çeşitli garantiler ve güvenceler sunarak bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

ONLİNE ALIŞVERİŞ

Teknolojik ürün ve çözümlerini, herkes için uygun fiyata sunan cepbilek.com, insanların bu ön yargılarını kırmak ve güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilmelerini sağlamak için kurulmuş bir e-ticaret platformudur. Aklında soru işareti bulunan kişiler için önemli garantiler verir. Herhangi bir nedene bağlı olarak doğabilecek olumsuzlara karşı, gerekli yasal güvenceleri yerine getirir.

E-TİCARET SİTELERİ NEDEN DAHA UCUZ?

E-ticaret sitelerinin AVM kirası, mağaza harcamaları veya personel masrafları gibi yüksek giderleri bulunmadığı için aynı ürünleri çok daha uygun fiyata satma imkânı bulur. Ek olarak dönem dönem düzenlenen kampanyalar ile alıcıların, mağazalara göre oldukça indirimli bir şekilde alışverişini yapmasını sağlar. E-ticaret sitelerinin diğer bir avantajı da zamandan tasarruf ettirmesidir. İstenen ürünler web sitelerindeki arama çubukları ya da filtreler yardımı ile saniyeler içinde bulunur. Ürünün tüm özellikleri tek bir sayfadan kolaylıkla incelenebilir ki bu da ciddi bir zaman kazancı demektir.

cepbilek.com, internete yabancı olan kişilerin de rahatça alışveriş yapabilmesi için web sitesinde kolay ve basit bir arayüz tercih etmiştir. Ayrıca, T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Elektronik Bilgi Sistemi’ne (ETBIS) kayıtlıdır. Satışlarını tüm yasal yükümlülükleri yerine getirerek yapar. Site üzerinde yapılan her bir işlem detaylıca kayıt altına alınır ve bu kayıtlara gerektiğinde ulaşılır.

256 BİT ŞİFRELEME ile cepbilek.com ‘da VERİLER GÜVENDE

Online alışveriş siteleri için tüketicilerin bilgilerini korumak son derece önemlidir. Gerek kart bilgileri gerekse adres ve telefon numaraları özel güvenlik yazılımları ile saldırılara karşı koruma altına alınmalıdır.

Site verilerini korumaya yönelik bir uygulama olan SSL sertifikası, bir e-ticaret platformu için olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Hem tedarikçi hem de müşteriler için güvenli bir alışveriş imkânı sağlar. cepbilek.com, 256 bit şifreleme sertifikasına sahiptir. Dolayısı ile web sitesine herhangi bir saldırı olsa bile ele geçirilen veriler, bu şifreleme yöntemi sayesinde neredeyse anlaşılmaz hale gelir. Site üzerinde herhangi bir şekilde kredi kartı bilgileri saklanmasa da adres, telefon ve T.C kimlik numarası gibi kişisel verilen bu sayede koruma altına alınmış olur.

TÜM TEKNOLOJİK ÜRÜNLER İÇİN TESLİMAT SİGORTASI

Teknolojik ürünler için duyulan diğer bir endişe de kargo sürecidir. Alınan ürünün hasar almadan yüzlerce kilometre öteye taşınması bazı tüketiciler için önemli bir sorundur. cepbilek.com, bu sorunu ortadan kaldırmak ve kullanıcılarının aklındaki soru işaretlerini gidermek için teslimat sigortası yaparak ürünleri kargolar. Böylece ürünler yolda zarar görse bile tüketiciler maddi kayıp yaşamaz.

KOLAY İADE SEÇENEĞİ

Yine online alışverişte yaşanan en büyük sorunlardan biri iade sürecidir. Çeşitli bahaneler, kullanıcı hatası var denilerek kabul edilmeyen ürünler sık görülen şikayetler arasındadır. Bu tür sorunlar da genelde geçici olarak e-ticaret yapan, markalaşmamış sitelerde karşılaşılır. Çünkü kurumsal şirketler üzerinden satın alınan herhangi bir ürünün iadesi, hiçbir gerekçe göstermeden, ürünün zarar da görmemesi şartıyla iade edilebilir. Cep Bilek İletişim Bilgisayar İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde hizmet veren cepbilek.com, kurumsal yapısının bir gereği olarak, tüketicilere 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı tanır. Bunun için müşterilerin “Siparişlerim” sayfasına giderek ürünü iade etmek istediğini belirtmesi yeterlidir.

YENİLİKÇİ ÜRÜN GAMI

cepbilek.com, giderek büyüyen ve gelişen bir e-ticaret platformudur. Yaptığı yatırımlarla geniş ve yenilikçi bir ürün gamına sahiptir. Her yaştan kesime hitap edecek 100’den fazla markanın, 5000’den fazla ürün seçeneğini tüketicilere sunmaktadır.

Anahtar Kelimeler: Online Alışveriş, Teknolojik ürünler, cepbilek.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir