Penis Pompası Çeşitleri

Penis pompasının farklı çeşitleri ve farklı başlıkları bulunmaktadır. Kişiye en çok keyif veren başlık vajina şeklinde olanlardır. Penis pompaları her penisin gireceği büyüklüktedir fakat zorlanma olursa kayganlaştırıcı krem veya jel kullanabilirsiniz.  Öncelikle ürünün doğru kullanılması gerekir. Kullanmadan önce ve sonra ürünü ve genital bölgeyi iyice temizlemelisiniz. Ürün, vücut ve cilt yapınız dikkate alınarak önerilen zamanda doğru şekilde kullanılmalıdır. Önerilen kullanım süresini kontrolsüz bir şekilde aşarsanız, yanlış ürün kullanırsanız, doğru kullanıldığında dahi ağrı veya acı hissederseniz ve ara vermeden devam ederseniz, istediğiniz verimi elde edemeyebilir ve gereksiz sıkıntılara neden olabilirsiniz. .

Penis pompası özel olarak yapılmıştır, yumuşak silikon ağız girişi ve güçlü vakum etkisi sayesinde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Penisi tamamen saran bir tüp vasıtasıyla tüm penise güçlü bir vakum etkisi uygular. Tüp şeffaf bir tasarıma sahip olduğu için penis üzerindeki etkiyi görebilmenize imkan tanır. Penis üzerinde oluşturduğu emme etkisi ile gerçekçi bir oral seks deneyimi yaşamanızı sağlar. Düzenli kullanım ile istediğiniz sonucu elde edebilmenize yardımcı olan Penis Pompası, kaliteli malzemesi, güçlü vakum etkisi ile sizi ve partnerinizi memnun edecektir. Penis pompası kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Penis pompasının çalışma prensibi, penise akan kan yoğunluğu 15 dakikayı geçmemesidir. Vakum kuvveti, tetik sistemi ile tüp içerisine yerleştirilen penise uygulanır. Yüksek emme etkisi, kanın penise yoğunlaşmasını  sağlar. Gerekli gerginliği ve vakumu elde etmek için vakum basıncının kademeli olarak artırılmasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir rahatsızlığınız veya morluklarınız varsa, vakum basıncını hemen boşaltmak için bir emniyet valfi kullanabilirsiniz. Terapötik bir ürün olmadığı için etkisi bilimsel olarak kanıtlanmamıştır.

Penis Pompası Çeşitleri

Penis pompası çeşitleri incelendiğinde üç tip pompa ile karşılaşılır: elektrikli pompalar, el pompaları ve duş pompaları. Her pompanın içinde farklı bir modeli vardır. Penis  pompalarına olan yüksek talep nedeniyle, birçok türü vardır. Size uygun olan ürünü seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Penis pompalarında düzenli ve doğru kullanım her zaman çok önemlidir. Penis pompasından istenilen verimi almak için kullanım talimatlarında yazanları harfiyen uygulamalısınız. Sağlığınız için her kullanımdan sonra penis pompasının sökülebilen yerlerini söküp her parçayı ayrı ayrı dezenfekte etmelisiniz. Farklı tip pompalar olduğu için her birinin parçaları farklı olabilir. Temizleme işleminden sonra talimatlarda yazan sürelere uyarak kullanıma devam edebilirsiniz. Sürelere uymazsanız yeterli verimi elde edemeyebilir hatta penisinizin zarar görmesine neden olabilirsiniz. Bu yüzden penis pompalarında doğru kullanım çok önemlidir.

Etiketler

newstanitim