RTX 2080Ti Battlefield 5

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Gamescom 2018 etkliğinde boy gösteren GeForce RTX 2080Ti hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Oyun performansıyla oldukça kaliteli bir deneyim sunacak olan yeni ekran kartı görenleri hayran bıraktıyor.

İkinci Dünya Savaşı temalı Battlefield 5, yeni Turing mimarisiyle ön plana çıkan RTX 2080Ti ile adeta oyunculara görsel bir şölen sunduğunu söylebiliriz. Yeni RTX teknolojisiyle gerçekçi yansımaları ve grafikleriyle ön plana çıkan ekran kartı, akıcı oyun performansıyla da büyük beğeni topladı.

Bugün yayınlanan 15 dakikalık oynanış videosuyla yeni ekran kartı hünerlerini sergiledi. Yansıma ve gölge grafikleriyle adeta oyuncuları kendine hayran bırakan RTX 2080Ti, ışın izleme teknoloji sayesinde ekranda görebileceğimiz gölgelerin dışında, görülmeyen gölgeleri de en gerçekçi bir şekilde oyunculara servis ettiğini görmekteyiz.

Ayrıca ışın izleme teknolojisiyle yeni ekran kartının 1080p’de 60 fps verdiğini de belirtmekte fayda var. Son olarak ise Nvidia’nın yeni ekran kartlarının 20 Eylül’de satışa sunulacağını da belirtelim. Bu ekran kartlarının fiyatının ise 7235 TL’den başladığının da altını çizelim.

Etiketler

newstanitim