Sağlık Dijital Pazarlama Ajansı

Sağlık sektöründe çalışıyorsanız, muhtemelen dijital pazarlamadan çok hasta bakımına odaklandığınızı anlıyoruz. Ancak işin gerçeği, günümüzün rekabetçi pazarında, sağlık firmalarının yeni hastaları çekmek ve kârlı kalabilmek için güçlü bir çevrimiçi varlığa ihtiyacı var.
Tüketiciler ve hastalar sağlıkla ilgili araştırmalar yaparken giderek daha fazla çevrimiçi kaynaklara yöneldiğinden, şirketinizin arama motorlarında, yerel dizinlerde ve popüler sosyal medya platformlarında görünür olması hayati önem taşımaktadır.

Medikal Ajans’da, web sitenize yeni ziyaretçiler çekecek ve bu ziyaretçileri ödeme yapan müşterilere dönüştürecek bir dijital pazarlama planı tasarlamak için araçlara ve deneyimli personele sahibiz.

Sağlık Web Sitesi Tasarımı

Eskilerin dediği gibi, ilk izlenimi yaratmak için yalnızca bir şansınız vardır ve eski veya kullanımı zor bir web sitesi işletmeniz üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Günümüz dünyasında dikkat süreleri kısa ve rakibinizin web sitesi sadece bir tık uzağınızda. Dolayısıyla çekici, gezinmesi kolay ve ziyaretçiyi harekete geçip randevu almaya zorlayan bir siteye ihtiyacınız var.
Ajansımızda, şirketinizi mümkün olan en iyi şekilde temsil edecek bir site oluşturmak için sizinle birlikte çalışacak bir web sitesi tasarımcıları ekibimiz var. Giderek daha fazla tüketici hastane ve sağlık hizmeti sağlayıcılarını aramak için mobil cihazlara yöneldiğinden, akıllı telefonlarda ve tabletlerde harika görünen duyarlı web siteleri tasarlama konusunda da uzmanız.

Sağlık SEO Hizmetleri

Yakın tarihli bir Think With Google araştırmasına göre, Google ve diğer arama motorları, hastane ve sağlık web sitelerine diğer kaynaklardan üç kat daha fazla ziyaretçi çekiyor. Şirketinizin web sitesi Google’da ve diğer arama motorlarında yüksek oranda görünür değilse, değerli işlerinizi kaybediyorsunuz demektir.
Derinlemesine anahtar kelime araştırması ve bilgilendirici ve Google için optimize edilmiş web sitesi içeriği ile SEO uzmanlarımız, web sitenizin arama motoru listelerinde öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Bu, şirketiniz için marka bilinirliğini artıracak ve web sitenize giderek daha fazla trafik çekecektir.

Yerel SEO Hizmetleri

Hastaneniz veya sağlık hizmetiniz için hastaların çoğunun coğrafi bölgenizde yaşadığını söylemeye gerek yok. Bu nedenle yerel arama motorlarında, dizinlerde ve tüketici inceleme sitelerinde görünmek önemlidir. SEO uzmanlarımız, web sitenizin yerel arama sonuçlarında yüksek oranda görünür olmasını sağlayacak.

Google ADS Reklamları

Web sitenize trafik çekmek için bir diğer önemli araç, tıklama başına ödeme (TBM) reklamcılığıdır. Medikal Ajans’da, reklamcılık uzmanlarından oluşan ekibimiz, maksimum yatırım getirisi için TBM kampanyalarınızı araştıracak, başlatacak ve yönetecektir. Bugün web sitenize daha değerli tıklamalar ve müşteriler kazandırın!

Sağlık İçin Sosyal Medya Pazarlaması

Bu günlerde, sosyal medya tüketicilerin satın alma alışkanlıklarında giderek daha büyük bir rol oynuyor. Yakın tarihli bir araştırma, hastaların neredeyse yüzde altmışının, belirli bir hastanede veya sağlık kuruluşunda tedavi alma kararlarını sosyal medyada buldukları bilgilere dayandırdığını buldu. Hastalarınıza daha iyi bakmak gibi önemli şeylere odaklanabilmeniz için Facebook ve Instagram gibi büyük platformlarda hesaplar oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olmamıza izin verin.

Sonuçlar Sunan Bir Sağlık Hizmetleri Pazarlama Ajansı

Güvenilir ve deneyimli dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz sizi dinleyecek ve markanızı oluşturacak ve kârınızı artıracak etkili bir çevrimiçi pazarlama planı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki linke tıklayarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

https://www.medikalajans.com/

Etiketler