Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. SEO Eğitimlerine Odaklanan SEO Nedir

SEO Eğitimlerine Odaklanan SEO Nedir

haber haber -
89 0

Türkiye’de ilk defa SEO Mentörlük uygulamasını başlatan seonedir.com.tr şimdi ajans olarak çalışmalarına başladı.

SEO Nedir Eğitim Çalışmaları Hakkında

Türkiye’de ilk defa SEO çalışmalarında mentörlük uygulamasını başlatan seonedir.com.tr bu konuda önemli bir bilgi birikimine sahipler. SEO Mentörlük uygulamasını sağlayacak eğitmen 23 yıldır SEO çalışmaları yaparken aynı zamanda Eğitim Fakültesi mezunu. Bu sebeple SEO eğitimleri, eğitim bilimlerine tam olarak uygun ve anlaşılır ilerlemektedir.

Bir eğitmen olan Tahir Dinç, SEO eğitimleri konusunda kendini zaten ispat etmiş bir SEO uzmanı. Şimdi SEO çalışmalarında SEO Mentörlük uygulaması ile çalışmalarını bir üst seviyeye taşımış oldu. Uzun yıllardır Türk SEM’de en başarılı SEO kursu hizmetini sunmaktaydı. Şimdi SEO Nedir ile bunu tam eğitim kurumuna çevirdi.

SEO Nedir, SEO Danışmanlığı Yapıyor

Sadece eğitim değil aynı zamanda danışmanlık faaliyetleri de yürütmekteler. SEO Nedir ajansı bu konuda çatı kuruluşu Türk SEM’den farkli bir süreç ve kadro ile SEO çalışmaları yapmaktadır. Çatı kuruluşunun temel prensiplerini alsa da işin özünde SEO yönetimi farklı bir ekip tarafından yapılıyor.

Türk SEM, çalışmalarında Türkiye’nin en büyük firmalarını kabul ederken, SEO ajansı olarak daha butik ve özel bir çalışma sunmaktadır. SEO Nedir ise orta büyüklükteki firmaları hedeflemektedir. SEO sürecinde neredeyse tüm firmaları kabul ediyorlar.

SEO Nedir, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ağına sahip olmak istiyor.

Yazar Anlaşmaları

SEO Nedir Ajansı, çatı kuruluşundan farklı olarak SEO süreçlerinde yazarlar ve firmalar arasında bir bağ olmaktan çıktı. Onaylı yazarlar listesi oluşturarak SEO danışmanlığı sağladığı firmaları bu onaylı yazarlar listesine yönlendiriyor. Bu sayede yazarlar ve firmaların direk ortak noktada buluşmasını sağlıyorlar.

WordPress Web Tasarımı

SEOnedir.com.tr WordPress konusunda uzmandır. Müşterilerine WordPress konusunda bir çok hizmet sunmaktadır. Bunlar; WordPress web tasarım, WordPress SEO ayalarları, WordPress güvenlik sadece birkaç tanesidir.

SEO Danışmanlığında Temel Kriterler

SEO ajansı temel misyon ve vizyonlarına ek olarak temel krtierler oluşturmuştur. Bunlar;

  • Güvenli SEO süreci
  • On Page SEO odaklı yaklaşım
  • Sıfır risk politikası
  • Başarılı içerikler
  • Teknşik SEO’da tam başarı

SEO süreçleri 23 yıllık bir birikimin sonunda oluşturulmuş bir SEO stratejisidir.

 

 

İlgili Yazılar