Sineklik Bakımları ve Tamirlerinde Güvenilir Marka

Stor sineklik hizmetleri alanında uzman işletme, stor tarzı üretilmiş ve kullanılan tüm sinekliklerinize hem bakım hem de tamir hizmeti sağlıyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle artan karasinek ve sivrisineklerden korunma yöntemi olarak çok işe yarayan stor sineklikler, zaman zaman takılmalar yaşayarak, kullanıcılarına zor anlar da yaşatabiliyor.

Profesyonel Hizmet

Pileli sineklik yana doğru açılan ve genellikle balkon kapılarında kullanılan bir hizmettir. Tüm kış boyunca kapalı kalan bu sineklikler bazen paslanma bazense filesinde yırtılmayla karşımıza çıkabilmektedir. Bunun üstesinden gelmenize profesyonel hizmetleriyle yardımcı olan şirket, kaliteli bakım ve tamir rutinleriyle, her zaman kaliteli sonuç almanıza yardımcı oluyor.

Fiyatlar ve Değişkenleri

Sineklik fiyatları verilen hizmete ve bakıma göre değişiklik gösteriyor. Parça değişimi gerektiğinde fiyatlar değişebiliyor. Bunun için bakımlarınızı düzenli yaptırarak büyük ödemelerden kaçınabilirsiniz. Şirket, hem tüm sinekliklerinizin bakımını yaparak sizleri rahatsız edici sineklerden koruyor hem de uzun süre storlarınızı ve pileli sinekliklerinizi kullanabilme imkanını sizlere sunuyor. Fiyatlar konusunda işletmeyle iletişime geçerek detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Etiketler

newstanitim