Smart Projektör Nedir?

Smart Projektör Nedir?

Smart Projektör Nedir?

Smart Projektörler, Toplantı Verimliliğini Artırmak için Önceden Yüklenmiş İş Uygulamaları ile Mobil Cihazlardan Kolay Kablosuz Yansıtma Yapılmasını Sağlar

Dünyanın 1 Numaralı DLP projektör markası BenQ, büyüyen BYOD trendinde iş iletişimini kolaylaştırarak görsel ekranların potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanan Smart Projektörleri ile kurumsal dünyada oldukça popular hale geldi. Özellikle işletmelerin kullanımı için geliştirilen bu yeni ürünler, verimliliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için profesyonel kablosuz sunumlardan video konferans çözümlerine, cihaz uyum çeşitliliğinden  USB portundan dosyaların doğrudan okunmasına kadar modern toplantı odalarındaki birçok ihtiyacı karşılar.

​​​​​​​

İşte toplantı odalarınızda BenQ Smart projektörlere ihtiyaç duymanız için 4 neden.

  1. Toplantılarda BYOD’yi (Kendi Cihazını Getir) Destekleyin

Kendi Cihazını Getir (BYOD) trendlerini karşılamak için BenQ Smart Projektörler, Windows, MacOS, Chrome OS, iOS, Android telefonlar veya cihazlar olsun, herhangi bir cihazdan kolayca içerik yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca akıllı telefonunuzu uzaktan kumandaya dönüştürür, böylece projektörü doğrudan telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

  1. Bilgisayarsız Toplantı Ortamları

BenQ Smart Projektörler, bilgisayarsız bir ortam yaratmak için mükemmel olan dahili Android sistemi ile donatılmıştır. Yerleşik Hesap Yönetim Sistemi (AMS), Google Drive, OneDrive veya Dropbox’ınıza erişim sağlarken, USB bağlantı noktaları tüm ana dosya biçimlerinin doğrudan okunmasını destekler.

İnternete erişim, internette kolayca gezinmenize veya yerleşik video konferans uygulaması aracılığıyla görüntülü sohbet başlatmanıza olanak tanıyan başka bir güçtür.

  1. BT Sorunlarını Azaltırken Üretkenliği Artırın

Cihaz Yönetim Sistemi (DMS), BT ekibinize tek bir projektörde veya hatta bir grup projektörde yapılandırma ayarları üzerinde uzaktan erişim ve kontrol sağlar. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş dosyalarına AMS aracılığıyla bulut üzerinden erişebilirken, BT yöneticileri birden çok hesabı ve cihazı tek seferde kolayca yönetebilir veya herhangi bir toplantı odasının projeksiyon ekranlarına anlık mesajlar gönderebilir.

Bakım süresini azaltmak ve uzun süreli optimum performans sağlamak için online (OTA) ürün yazılımı güncellemelerine izin verir. Ayrıca, benzersiz toz sensörü, dayanıklılığı artırmak ve genel bakım maliyetlerini düşürmek için toz birikimini engelleyecektir.

  1. Parlaklık ve Yansıtma Özellikleri Toplantı Odası İhtiyaçlarına Uygun

BenQ Smart Projektörler, enerji tasarrufu sağlarken net yansıtma sağlayan 3300 ila 3600 lümen arasında parlaklığa sahiptir. Özel İnfografik Modu, üstün renk geçişli ayrıntılı grafikler ve metinler sergiliyor. Küçük bir toplantı odanız varsa, kısa mesafeli EW800ST ve EX800ST projektörler daha fazla alan tasarrufu sağlayarak bir metreden daha kısa mesafeden 80″ yansıtmaya olanak tanır.

Smart Projektörlerle ilgili daha fazla bilgi için:  https://bit.ly/3KxWuHf

Etiketler