Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. STM, Asya Pasifik Bölgesindeki Savunma Fuarı DSA 2024’e Hazırlanıyor

STM, Asya Pasifik Bölgesindeki Savunma Fuarı DSA 2024’e Hazırlanıyor

haber haber -
10 0

STM’nin İhracat Başarıları Devam Ediyor

Türk savunma sanayisinde öncü bir konuma sahip olan STM, milli teknolojilerini yurt dışına taşımayı sürdürüyor. STM, Asya Pasifik bölgesinin en büyük savunma fuarlarından biri olan DSA 2024’e katılarak, askeri deniz platformları ve taktik mini İHA sistemlerini Güney Asya bölgesiyle buluşturacak.

30’dan Fazla Ülkeyle İş Geliştirme ve İhracat Görüşmeleri

STM Genel Müdürü Özgür Güleryüz, şirketin milli mühendislik imkanlarıyla geliştirdiği ürünlerin uluslararası alanda dikkat çektiğini belirtti. Güleryüz, 30’dan fazla ülkede iş geliştirme ve ihracat görüşmeleri yürütüldüğünü vurgulayarak, Türkiye’nin savunma sanayisindeki başarısını yurt dışına taşıdıklarını ifade etti.

STM’nin Sergileyeceği Projeler

Malezya’daki DSA Fuarı’nda STM, Türk Deniz Kuvvetleri, Ukrayna ve Pakistan Donanması için inşa ettiği su üstü ve su altı platformları sergileyecek. MİLGEM Ada Sınıfı ve MİLGEM İstif Sınıfı Fırkateyn gibi önemli projelerin yanı sıra STM’nin denizaltı projesi ve sahil güvenlik gemisi de fuarda yer alacak. Ayrıca, TSK’ya geçen yıl teslim edilen İHA sistemlerinin yanı sıra yeni ürünler de fuar ziyaretçilerine sunulacak.

İlgili Yazılar