Teknik Eğitimde Uzman Kuruluş: Biladim Teknik Eğitim Merkezi

 Teknik eğitim sektöründe Revit Kursu başta olmak üzere birçok eğitim ile kalitesini kanıtlayan Biladim oldukça nitelikli bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Sektörde çalışan birçok kurs merkezine nazaran hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’un Beşiktaş ve Şirinevler ilçesinde bulunan merkezleri ile oldukça ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Hem uzaktan hem yüz yüze eğitim verildiği merkezin binlerce öğrencisi bulunmaktadır.

Birçok Teknik Branşta Kurslar

 Birçok kursun yanında Grafik Tasarım Kursu ile de dikkat çekmektedir. Bu kurslar oldukça kaliteli hocalar tarafından verilmektedir. Kurs verilen branşlar; Makine, mimari, inşaat, kariyer, yazılım, genel İngilizce ve Biladim Kids eğitimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı ve geniş bir eğitim portföyüne sahip olan Biladim kaliteli eğitim vermenin gururunu yaşarken belirli dönemlerde de çeşitli kampanyalar ile eğitim dünyasına katkıda bulunmaktadır.

İş Dünyası Tarafından Tanınan Sertifikalar

 Biladim’den alacağınız eğitim sertifikaları sayesinde iş dünyasında farklı kapıları aralayabilmektesiniz. Sektör tarafından tanınan ve bilinen Biladim sertifikaları birçok kursiyer için faydalı olmuş durumdadır. Verilen eğitimlerin kalitesi buradan da anlaşılmaktadır.

Uzman Eğitmenler ve Teknolojik Sınıflar

 Biladim’de eğitmen kadrosu oldukça nitelikli olup sektörün en iyi eğitmenlerinden oluşmaktadır. Nitelikli eğitmen kadrosunun yanı sıra son teknoloji ile desteklenmiş sınıflar da yer almaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başaran kadrosu ve sınıflarıyla interaktif eğitim vermenin gururunu yaşamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı